Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak az apukámmal,...

Mit csináljak az apukámmal, hogy a nôvérem barátját elfogadja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Próbálom nem a közepén elkezdeni, de akkor lássuk!

A nôvérem 18 a barátja pedig 23-24-25 körüli (nemtudom pontosan).

A nôvérem OKJ s suliban tanul.

És a barátja amugy csak ilyen általánost végzett CSALÀDI PROBLÁK MIATT!!!!

Szóval ô nagyon jó fej, lehet vele hülyülni, romantikus, kedves, udvarias, barátságos és még sorolhatnám.

De mindezek közül kiemelném azt, hogy a nôvéremmel odafigyelô és hûséges.

Többször találkoznak, már aludtak együtt, kb 3hónapja vannak együtt.

Az anyukànk azért elfogadóbb, de még ô sem fogadta el teljesen, az apukám meg egyáltalán.

Úgy beszél vele (apukánk) mint egy kutyával.

A fiú meg tök kedves a szüleinkkel

Én csak segíteni szeretnék nekik (a gerle párnak), de úgy, hogy azt végülis senki se vegye észre.

Én nem akarok búnkózni a faterrel miattuk, de szeretném, hogy valahogy rájöjjön arra, hogy teljesen feleslegesen köcsögösködik vele, mert tényleg rendes a srác!!!😱😜😛😶

Én nemtudom, hogy fogalmazok, igen tudom, mondták már.

De sorry. A magyarázàsom sem :👍

De a megértô válaszokért köszi és aki gonosz vàlaszokat ír annak a válaszát letiltom! 💀💀👀👽



2016. okt. 17. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Fel kéne fogni apukádnak, hogy attól hogy nem egy tanult emberről beszélünk még lehet kedves, rendes, mert gondolom ez a baja (részben egyet értek vele, ilyen tanulmányi eredménnyel nem lehet rendesen fizető munkát találni, és akkor kb a tesódnak kell eltartani őt is) Nem sokat tudsz tenni hogy elfogadja, mert nem is fogja, csak beletörődik egyszer. A nővéred 18 éves felnőtt, azzal van együtt akivel akar, ha hajléktalannal akkor azzal, ha egy milliárdossal,akkor meg azzal, apukádnak ebbe már nincs beleszólásuk.
2016. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
A nővéred barátja mivel foglalkozik? Otthon lógatja a lábát vagy dolgozik? Az ilyen jófej csávók között sok tróger naplopó is van.
2016. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Akármilyen családi problémái is vannak, aki egy érettségit sem képes kipréselni magából, annak én sem örülnék, ha a lányom közelébe menne. Nem vagyok anya, nem is leszek, de azzal kb. kitörölheti, ha kedves meg romantikus. Ha együtt maradnak is, milyen élete lenne mellette a nővérednek? A fiú elmegy reggel az építkezésre, haza esik tök fáradtan, a munkatársai is valószínűleg hasonló színvonalú alkoholisták. Vagy, mehet gyárba még, 3 műszakba, és mindig fáradt lesz. Nem fogja magát ő sem becsülni semmire, belecsúszik az ilyen fiú a keserűségbe és rántja magával a nővéredet is. A nővéred lehetne akár diplomás is, majd rájön, ha társaságba kell vinni a fiút, hogy mennyire látszik, hogy hiányoznak nála alap dolgok. Aztán majd szégyenkezhet. Brr.. Nevezzetek csak annak, aminek akartok, de én sem fogadnék szívesen a családomba olyat, akinek semmilyen motivációja sincs képezni magát és ennyire igénytelen önmagára. Egy szakmához is, legalább 10 osztályt el kell végezni, neki meg van 8 általánosa. Szégyen! El lehet menni estin tanulni, hogy lássam, akar tenni valamit, aztán beszélhetünk.
2016. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem olyan családi problémái, hanem a szülei nem engedték vagy ilyenek, de ô akart érettségit és még most is akar vagy mi ebbe nem vagyok biztos.

És dolgozik!!

2016. okt. 18. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt is megy a féltékenység meg az irígység. Nekem kb semmit nem jelent az iskola. Ma a diplomás is sepri az utcát szóval ezt hagyjuk. Beszélhetsz apuddal hogy amiért ilyen semmi nem fog változni de lehet hogy tényleg nem mész semmire a segítséggel hanem majd beletörődik és kész.
2016. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát
2016. okt. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!