Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet az ilyen szülôkkel...

Mit lehet az ilyen szülôkkel kezdeni? Már unalmas.

Figyelt kérdés

Csak kereszteny/szülô által elfogadott konyveket olvashatunk nem találkozhatok kettesben a baratommal, megvan szabva milyen ruhát hordhatok, milyen zenet hallgathatok, milyen filmet nezhetek,kik lehetnek a barataim.

Most kaptam egy "okos" telefont (17.születésnapomra) ami a ház bizonyos részeirôl tudom fogni a szomszed wifijet, ha megtudnák ég a földdel..Jövôre olyan messze megyek egyetemre amilyen messze csak lehet.

Van internet es egy számitògép (és a bàtyàmnak egy laptopa,22eves) de csak iskolai dolgokra használhatjuk ha valaki "felügyel".Augusztusban leszek 18, mar alig varom. Es a kolit is :)

Persze ez se tetszik.nekik, hogy külföldre akarok egyetemre menni.



2016. nov. 17. 08:15
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
80%
Hit gyüli? Pont azt, amit teszel is. Messzire fősuli, aztán ott is maradni. Addig bírd ki valahogy. Ha nem is külföld, de az ország másik végére. Attól még lehetsz vallásos, például a római katolikus vallásban ennyire nem elvakultak.
2016. nov. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Külföldre szeretnék mindenféleképpen. Vagy Norvégia vagy USA. :)
2016. nov. 17. 08:25
 3/38 anonim válasza:
60%
Akkor gazdag gyülisek vagytok?
2016. nov. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Nem a szüleim finanszírozzák.

15 éves korom óta dolgozom. Illetve az egyetem mellett is fogok :)

Gyülisek?

Görög katólikusok vagyunk.

2016. nov. 17. 08:36
 5/38 A kérdező kommentje:
*katolikus
2016. nov. 17. 08:38
 6/38 anonim ***** válasza:
78%

gondolom már számtalanszor megmondtad nekik a véleményed,mégsem értél el semmit.

itt tényleg csak a költözés a jó megoldás. és hogy nem számolsz be nekik mindenről,ha elköltöztél.

mert sajnos nem hiszem,hogy változni fognak. elköltözöl,éled az életed. ha meg hazalátogatsz akkor bírd ki arra a pár órára és viselkedj az ostoba szabályaik szerint.

egyébként tényleg nevetséges,hogy ilyen szabályaik vannak.én biztos nagyon keményen fellázadtam volna, csodálom,hogy te hogy bírod

2016. nov. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
25%
Abból, amit ujságkihordásnól keresel, nem jutsz messzire. Akkor neked elvakult katolikusak a szüleid.
2016. nov. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem biztos, hogy finanszírozni fogják neked a külföldi tanulást, szóval értem én, hogy messze akarsz menni, de ha nincs pénz, itthon jelentkezz valamelyik egyetemre és ott jelentkezz be a koliba. A szüleiddel nem lehet semmit csinálni, de ezt te is tudod. 1 év és kiszabadulsz innen.
2016. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

A gyülekezetünk tagjainak gyerekeire vigyázok. És a korrepetálni szoktam.

Mivel soha nem mehetek sehova, így költeni sem költök.

2016. nov. 17. 08:46
 10/38 anonim válasza:
72%
A tinikorhoz hozzátartozik a bulizás, csajozás is. Ha nem idomított majmokat akarunk nevelni, meg robotokat, akkor hagyni kell élni az életüket, persze nem mindent, de azért az is túlzás amit az ilyen szülők csinálnak
2016. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!