Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám rámcsapja a telefont,...

Apukám rámcsapja a telefont, ha nem tetszik neki valami. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Pl felhív, hogy nézzek meg neki valamit a neten vagy be tudnék-e menni a postára neki egy csekket befizetni vagy fénymásolni neki valamit a munkahelyen. Ha nemet mondok, vagy nem tudom azonnal, akkor köszönés nélkül bontja a hívást. Nekem ez nagyon rosszul esik, órákig rossz kedvem van. Már gondoltam, hogy fel sem veszem, ha hív, de anyukám is sokszor az ő mobiljáról keres engem.

25/N


2016. júl. 14. 13:40
 1/8 acelsziv ***** válasza:
89%
Most valami varázslatosat mondok: beszéld meg vele személyesen.
2016. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

menj oda és mond neki személyesen,hogy:-"értsd meg apu nem tudok rögtön ugrani ahogy te szeretnéd. És neked is vannak dolgaid ügyeid amit el kell intézned,de amint lehetőséged van rá akkor segítesz neki.

Ha ezekután megsértődik akkor meg nem foglalkozz vele..

2016. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ő ügyei mindig fontosabbak mint az enyémek. Szerinte egy hetek óta várt kórházi időpont nem fontos.
2016. júl. 14. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de apukád bunkó! :/ Van ilyen.
2016. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, apud meglehetősen önző és tapintatlan ebből a szempontból, nem fogod tudni megváltoztatni.. Elmondhatod neki, hogy mennyire roszul esik, de őszintén szólva szerintem felesleges.


Amit tehetsz az az, hogy nem hagyod, hogy ez befolyásolja a hangulatod. Nem mindig könnyű leválni a szülőkről érzelmileg, de elérhető kellő kitartással. El kell érned, hogy ezek a dolgok leperegjenek rólad, hidegen hagyjanak. Semmiképp se vedd a lelkedre, inkább nyugtázd magadban, hogy "na, apa már megint egy önző bunkó, hagyjuk is", majd tereld el a figyelmed.

2016. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd vissza, és csapd rá te is.
2016. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a sógornőm csinálja ezt, de az egész családdal, már mindenkinek elege van, mindenki koptatja lefelé, páromnak is betelt a pohár, nem akar átmenni. Hozzám nem nagyon jön mert én igyekszem a lehető legjobban elhatárolódni, a többiek nagyon nyitottak így érzi hogy kb bármit kérhet bárkitől.

egyszerűen el kell kezdeni ignorálni ha nem hallgat a szép szóra. Nálunk is volt botrány, de van hogy ez kell a nyugalomhoz :)

2016. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szard le.

Együtt vannak még gondolom, azért hív anyukád mobiljáról.

Ha anyukád hív azt is szard le.

Együtt élnek elvégre, anyád megtehetne annyit hogy ő fegyelmezi apádat hogy ne így csinálja vagy a mobilját nem hagyja ott neki.

2016. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!