Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szolnátok ha a szüleite...

Ti mit szolnátok ha a szüleitek ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Anáym mindig lekövérez tudj ah ogy nagyon bánt ez a téma, mert náyron nagyon vékony voltam és most tavaly nyár óta sokat híztam, de akkor túlvékony voltam. Most 170 cm és 64 kg vagyok, napi két edzésem van. Tehát nagyon erős vagyok. Az a baj,hogy tényleg kéne kb. öt kilót fogynom, de nagyon nehezemre esik, igyekszem normálisan fogyozni. De majdnem minden nap sírok amiatt hogy meghíztam, de minden anya miatt van , mert nagyon nagyon lefogytam és ő monda,hogy egyek, és most nehezemre esik mér kevesebbet enni , Mikor eszek büntudat fog el. Ha előveszem a kaját ő elpakolja...Mert ő jóindulatból mondja hogy ne egyek, de közben meg kikészít. És amondja hogy ki vagyok kerekedve , meg hogy fogynom kéne, meg kövér vagyok... De emberek napi két edzés melet lehetetlen ehéeztetni magam, vagy kevesebbet enni.... Bár elítélem a bulémiát és az anorexiát , de néha azon kapom magam,hogy meghénytatném magam a büntudat miatt, csak az tart vissza,hogy nem akarok én is azok az emberek közé tartozni akik ugymond betegek....

Tti mit szólnátok ,ha a szüleitek ezt tenné ? Mámint hogy egyik nyáron még örül,ha eszel is valamit, akár egy almát, most meg leszid, és elveszi a kajt előlef, ugy h azárt sztem nem eszek sokat..

ezt szoktam enni majdnem minden nap : Reggelire két alma uténa ebédre egy joghut husos salátával és két alma es ennyi



2016. nov. 17. 21:19
 1/9 A kérdező kommentje:
és bocsi a helyesírási hibákért :)
2016. nov. 17. 21:20
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
170 cm és 64 kg? Egyáltalán nem vagy kövér.
2016. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Elmebeteg egy család, te is és anyád is keressetek fel egy jó pszichológust, mert amit leírtál, rémisztő ostobaság.
2016. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

170 cm és 64

kg ?? ez anyadnak kover?

jezusss

2016. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Anyád irigykedik. Te valószínűleg fiatal vagy, jól nézel ki, a sportolástól jó alakja lesz az embernek.

Anyád látja magán, hogy öregszik, kezd elformátlanodni és ezen nem is tud változtatni.

Szomorú, hogy így gondolkozik, ahelyett, hogy büszke lenne rád... De sajnos erről beszélned kell vele, különben nem száll le rólad. Ha szembesíted vele, hogy átlátsz rajta, és csak az irigység beszél belőle, talán leáll.

2016. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Csak , en is taztaban vagyok vele hogy hiztam , es nem tartom magamat kovernek de higgyetek el ha mimden nap elmondanak nektek h koverek vagytok, ti is elhinnetek, h tenyleg azok vagytok.
2016. nov. 17. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok 169 cm és olyan 68 kiló, de nem vagyok kövér :D

(nem mondom hogy nincs rajtam felesleg, de cseppet sem vagyok kövér - mondjuk erősebb csontozatom van, de akkor se)

2016. nov. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy híztál tavalyhoz képest, de nem lehet, hogy tavaly voltál túl sovány, és most vagy ideális, szép nőies alkat? Tényleg lehet, hogy anyukád irigykedik.


Kicsit az enyémre ismerek az írásodból, ő is irigykedett rám és megjegyzéseket tett rám sokszor, de engem cseppet sem érdekelt, mert az számít(ott), amit a tükörben látok és az tetszett.


Egyébként a leírásod alapján egyáltalán nem vagy kövér, főleg, úgy, hogy ennyit edzel. Én heti négyszer edzem, de a sporttól nekem is hatalmas étvágyam van, mégsem vagyok kövér, hanem feszes és formás.


Ne hallgass anyukádra! Sajnos attól még, hogy az anyád, nem feltétlenül a szeretet meg a jóindulat beszél belőle. :/ Egy normális szülő nem tesz megjegyzéseket a gyerekére, meg nem veszi el előle a kaját, mert az minden, csak nem segítség, sőt, inkább megalázás.


Igenis, ennyi edzés sok energiát felemészt és enni kell rendesen, attól soha senki nem hízott el, hogy normális adagokat evett egészséges, teljes értékű ételekből. Amit te írtál, hogy egy nap mit és mennyit eszel, az nagyon-nagyon kevés, nem fogod vele sokáig bírni. Egyél rendesen, szénhidrátokat is, hidd el, kell az és nem fogsz elhízni. :)

Anyuddal meg ne törődj.

2016. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!!
2016. nov. 18. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!