Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ti szüleitek mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti szüleitek mit szólnátok hozzá, ha hazaállítanátok egy csajjal, megmondanátok hogy ő xy, nem a barátnőtök, de itt fog aludni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Leszarom. Külön élek. Azt viszek haza aki haza szeretne jönni velem. :)


23/F

2016. jan. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Valószínűleg semmit, de 2 percenként ránk törnék az ajtót.

Az meg a másik, hogy pont ezért nem hozok soha senkit haza, mert nekem kellemetlen.

2016. jan. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem mindig mondogatják hogy nem csajozok, hát megnézném mi lenne a reakciójuk.
2016. jan. 20. 01:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vigyél haza egyet, aztán lefagy az arcukról a mosoly. Többet nem nyaggatnak.
2016. jan. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Inkább srácot vigyél haza. Akkor, hogy fognak nézni.
2016. jan. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Mellesleg hány éves vagy?

Amúgy elég nagy szemétség, ha ezzel nyaggatnak.

2016. jan. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg én is egyedül élek, de amíg fiatalabb voltam és a szüleimnél laktam addig sem volt ezzel gond. Persze nyilván nem mutattam be hölgyet csak ha belefutottunk valamelyik családtagba. Egyébként irány a szoba és ajtó becsuk. Egyik fél sem erőltette a bemutatást, max utólag kérdezték a szülők, hogy jön-e máskor is. Amikor Igen volt a válasz akkor a következő alkalommal már volt összeismertetés.

30F

2016. jan. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En ketszer voltam igy sracnal. Osszeismerkedtunk es nem tudtam h szuleivel lakik. Egy ejjel felvitt. Es osszefutottam a furdoben apukaval :D eleg ciki volt de jol kezelte (gondolom megesett mar maskor is vele) rajtam csak egy torolkozo volt az alatt pedig semmi. Apuka vegig mert en pedig illedelmesen magara hagytam. Fia pedig jot nevetett az egeszen :D reggel en hamarabb tavoztam mint ahogy a csalad ebredt. :)
2016. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
16%
Néznének egyet aztán megágyaznának neki külön szobában :D
2016. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!