Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt anyukám?

Miért csinálja ezt anyukám?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek randizni valakivel utána folyamatosan kérdez hogy mi volt.

Ha átjön hozzám egy lány és szexelünk, aztán olyat kérdezett, hogy nagy a szerelem?

meg hogy mikor találkozunk legközelebb a lánnyal.

és olyan cikis helyzetbe hoz, mint például volt olyan hogy elég csúnya lánnyal voltam és akkor azt mondta hogy "a barátnőd" és így még adta is alá a lovat a csajnak, hogy nem tudtam levakarni magamról.

Szeretnék is barátnőt, de olyat akibe szerelmes vagyok/ leszek. 2 olyan volt eddig életemben.

De amég nincs szerelmem addig miértne vihetnék fel magamhoz lányokat?

úgy hogy csak alkalmi kapcsolat.



2016. nov. 20. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Anyukáddal tisztázni kéne, hogy te nem életed társát, és a leendő gyerekeid anyját keresed, épp csak felviszel néha egy-két dugópajtást, akitől a pi.náján kívül semmit nem akarsz. Háromszor levarrod minden lyukát, és jön a következő. Ne élje bele magát semmibe.

Szerintem onnantól nem fog érdeklődni, hogy mi volt.


Egyelőre még olyan kis naiv, hogy azt hiszi, azzal szerelmeskedsz, akibe szerelmes is vagy, tehát érző lény vagy, akit nem az alteste irányít. Ő abban reménykedik, hogy hamarosan esküvőt szervez, és babaruhát kötöget.

Kicsit le kell törnöd a naiv kis ábrándjait, és akkor nem fog reménykedni, hogy végre talán ezzel a "kislánnyal" lesz is valami. Szerintem ő már sejti, hogy valami gond lehet nálad, ha szex után egy lány sem tér vissza.

2016. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Az embernek egy anyukája van, örüljön, hogy megkérdezi tőle, hogy mi van vele. És örülj, hogy megkérdezi, mi volt. Tőlem sosem kérdezte meg, hidd el neked a jobb...

2. Ha nem akarod, hogy kellemetlen kérdéseket tegyen fel vagy butaságokat mondjon, akkor úgy ahogy itt, neki is elmondhatod, hogy mi a helyzet. Ha elmondod neki, hogy most nálad fog aludni egy lány, de nagyon nem akarsz tőle semmit (ezt mind előre), akkor nem fogja megkérdezni, hogy a barátnőd-e... Illetve ha magadtól, saját elképzelésed szerinte vázolod mi a helyzet az aktuális jelölttel, akkor nem fog kérdezgetni illetve támogatni is tud, ha úgy érzi, hogy bajban vagy.


Szerintem tehát magadtól add elő a sztorikat és akkor sok félreértés elkerülhető. Az anyukád sosem fog neked rosszat akarni. Ha tud segíteni fog. De ehhez info kell.

2016. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát lehet tényleg az lenne a legjobb, de nem mondhatom neki, úgy mint egy havernak hogy átjön XY hozzám és szexelünk... vagyis hogy mondjam ilyen témáról beszélni túl intim :(
2016. nov. 20. 16:14
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

'de nem mondhatom neki, úgy mint egy havernak hogy átjön XY hozzám és szexelünk... vagyis hogy mondjam ilyen témáról beszélni túl intim'


Bocs, de hany eves vagy, 12? Ha kefelni eleg nagyfiu vagy, akkor legyel eleg nagyfiu ahhoz is, hogy anyucinak elmagyarazd a 'maganelet', 'szemelyes ter' fogalmat is.

2016. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Remélem nem vagy több 15 évesnél.
2016. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyenek lehetnek azok a lányok , akik egy ilyen alacsony szinten levö egyénhez felmennek , akinek amúgy semmi nyújtanivalója, csak csinálná amit köll , amit lát a filmekben
2016. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsit megtúrná öket , a lukat rajtuk
2016. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

4-5-6-7 nek ment is a piros

azért mert nem vagyok olyan kapcsolatban anyummal mint a haverokkal? :D

ne irigykedjetek

alacsony szinten?

biztos azért fogok januárban államvizsgázni mert olyan sötét vagyok ;)

már huszonéves vagyok

hihetetlen mennyi rosszindulatú ember jár ide és csak kötöszködnek ahelyett, hogy például azt írnátok le hogyan vezessem fel ezt a sztorit, anyukámnak hogy arra terelődjön a beszélgetés.

ez nem olyan téma mint hogy: "elmegyek a boltba mit hozzak neked?" vagy hogy "este megyek dolgozni"...

azt én nem tudom így mondani hogy "b*szni megyek"


1-2 nek ment a zöld ;)

2016. nov. 20. 18:15
 9/9 A kérdező kommentje:
és amúgy is ilyen téren későn érő típus vagyok, már 20 éves elmúltam mikor megtörtént az első
2016. nov. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!