Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aranyos vagy ciki hogy anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos vagy ciki hogy anyukám így segít az ismerkedésbe 32 évesen?

Figyelt kérdés
Mikor a mamával járom a utcákat és mondom neki hogy ez a lány tetszik akkor odamegy anyum a lányhoz hogy van kedved a fiaddal megismerkedni mert nagyon aranyos csak nagyon félénk és nem mer odamenni a nőkhöz
2016. aug. 22. 13:20
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
* fiammal
2016. aug. 22. 13:21
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Hát, nekem nem kicsit lenne kellemetlen nőként egy ilyen szituáció és megkérdezném a kedves édesanyádat, hogy

"miért tetszik azt gondolni, hogy a fia nem lenne képes ismerkedni velem, ha akarna?"

Nekem ez így már sok, erőltetett, tukmálás, de nem vagyunk egyformák.

...szerencsére én már nem is vagyok az édesanyád által preferált korcsoportban :)

39N

2016. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Anyukádtól aranyos, neked ciki. End of the story.
2016. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

Ez ugye kamu kérdés?!


Mert ha nem, akkor viszont rettenetesen gáz, normális nő ezek után biztos nem fog leállni veled, senkinek nem kell egy 30+os óriáscsecsemő, akinek anyuci törli ki a s*ggét is.


Vedd ki szépen a tökeid anyukád táskájából és kezdj önállóan csajozni, basszus.

2016. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De nagyon félős vagyok nem merek odamenni a nőkhöz..mit tudok csinálni
2016. aug. 22. 13:28
 6/29 anonim ***** válasza:
35%

If it looks stupid, but it works, it ain't stupid.

Amúgy nem tudom, ezt szerintem ítéld meg magad! Ha te nem tartod annak, akkor semmi értelme nincs, hogy mi mondjuk neked, hogy de hát ez kínos, úgyse fogunk tudni meggyőzni.

Grow some balls bro.

2016. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%
De mitől tartasz? Legrosszabb esetben elutasít. Meghalni nem fogsz.
2016. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%

Ez 12 évesen is rettenetesen kínos lenne. Szerinted mit gondolna rólad a nő, ha hozzászólni sem mersz anyuka nélkül?


24/F

2016. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Jól van, kérdező, oké, hogy félős vagy, de azért azt is vedd figyelembe, hogy ha anyu becsajozott helyetted, azért megdugni nem tudja majd a csajodat..
2016. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

16 évesen irultam-pirultam és elfogadtam a randimeghívást is.

Soha többé nem hozom magam olyan kínos helyzetbe!

Nagyon-nagyon-nagyon gáz!

Sokkal nagyobb lebőgés, mint egy visszautasítás.

2016. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!