Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Barátnőmet jobban szereti...

Barátnőmet jobban szereti anyám, mint engem! Jogos, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés

Most per pillanat összekaptam a barátnőmmel,és elmondtam anyának a dolgot,és szerinte a barátnőmnek van igaza,és hogy már megint hülye vagyok stb.stb..

És nem egyszer,és nem kétszer mondta anyám,hogy barátnőm annyival jobb ember,mint én,hogy ő mennyire empatikus.Pont ma mondta,és köpni-nyelni nem tudtam,mikor azt hangoztatta,hogy talán jobban örülne,ha ő lenne a gyereke,és nem én.Igazándiból nem tudtam,hogy nevessek ezen,vagy sírjak.

16/F


2016. nov. 23. 20:42
 1/7 anonim válasza:
77%
Hát nem csodálom hogy rosszul esett. Telesen jogos ez elég durva
2016. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

erre szokták mondani hogy övön aluli...

nem volt szép anyádtól ez a reakció,eggyetlen szülőnek se szabadna ilyet mondani a gyerekének -_-

2016. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Jogos, hogy rosszul esik. Nekem első olvasásra az ugrott be, hogy gondolom anyukád volt veled 14 évig és berögzültek neki a viselkedéseddel szokásaiddal kapcsolatos dolgaid. Nem tudott elvonatkoztatni, ebben újabb helyzetben, hanem a régebbi veled kapcsolatos problémát látta újra ebben a szituban. Ha normális anyukád van, szem előtt tartja a családját/fontosak vagytok neki, akkor hidd el, semmiért és senkiért nem cserélne el.
2016. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

* Bocsi 16 csak elírtam. A probléma alatt pedig olyan helyzeteket értek, amikor nem sikerült kompromisszumot kötni.

Egyébként köszönöm, hogy nem kell botladoznia a szememnek a helyesírási hibák miatt!! :))

2016. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor párommal veszekszünk, akkor anyós is általában nekem ad igazat. Valamilyen szinten örülök neki, de egyben elég kellemetlen, amikor tudom, hogy én is hibás vagyok benne, és belegondolok, hogy a páromnak hogy eshet. Barátnőd mit szól hozzá? Ha heves természetű anyukád, akkor szerintem ne vedd komolyan :D
2016. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mcgalagony17 ***** válasza:

Ilyenben nekem is volt részem, amikor egyetlen pasit mutattam be az egész családnak, akinek pusztán egy használati utasítást adtam az egyébként rigolyás családtagjaimhoz, és kivétel nélkül mindenkinek behízelegte magát. Aztán nem győztem csodálkozni, hogy mindenben őt ajnározták velem szemben. Megértelek, szörnyen kellemetlen.


22/N

2016. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy rosszul esik, az logikus.



De lehet, hogy igaza van, avval kapcsolatban, amit csinálsz. Se nevetni, se sírni nem kell, inkább elgondolkodni, magadba szállni.

2016. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!