Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anya le akar...

Normális, hogy anya le akar lépni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A szüleim már kiskorom óta nincsenek együtt. Apának van most egy komoly kapcsolata. Anyának komolytalanok vannak inkább. Pókerezik telefonon, gépen és ott jött össze pasikkal. Most majd 1 éve lesz, hogy van egy ilyen kapcsolata. A nagyszüleim (akikkel amúgy együtt élünk, mama és papa, én és anya egy szobában) ellenezték a kapcsolatot, most úgy tudják, hogy nincsenek már együtt. Havonta szoktak találkozni, mert a pasi az ország másik végében lakik. Én is találkoztam már vele, jól kijövünk, kedvelem nagyon. :) Van egy bökkenő ebben az egészben: családja van. Anya mikor ezt megtudta, nem is érdekelte, és össze akar költözni a pasival nemsokára, munkáját is itt akarja hagyni, és engem nem tervez magával vinni. Néha idegesít, mivel egy szobában vagyunk, mindig zenét hallgat fülhallgatón, sokszor maxon, és idegesít, mert hallom a zenét. Ha tanulnom kell és megkérem, menjen ki megsértődik, kimegy és neki áll feljebb. (hangosan tanulok, és egyedül) Volt olyan, hogy hajnalban is telefonáltak kb. 5 órakor, lett volna még 7 óráig időm pihenni, de felkeltettek. Ja, és arról ne is beszéljünk, hogy pl. hazajövök, bejövök a szobámba, köszönök, és vissza semmi köszönés, csak a telót nyomja vagy a pasival beszélget.


Nem tudom, hogy a pasinak komolyak-e a szándékai, mert vannak furcsaságok. Pl. úgy volt, hogy anya hozzámegy feleségül, és megveszik a gyűrűt stb., anya ettől el volt ájulva, és mai napig nem vették meg. De szerintem kevesebb mint egy év után nagyon el van sietve a házasság, összeköltözés és a gyerek. (mert gyereket is akarnak)

Anya 39 éves, én 16. Alapvetően nagyon jól kijövünk, nagyon szeretem, de nagyon bánt hogy itt akar hagyni!

Mit tehetnék? Ha beszélek vele erről, úgy is alul maradok.


2016. nov. 24. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Hogy hazasodnak össze ha a férfinek családja van?

Anyudat csak hulyiti és havi egyszer berakja neki.

Ennyi, legyünk őszinték.

2016. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem normális. :( Igazán sajnálom a helyzetedet, de ezeknek fényében úgy tűnik, jobb is, ha a nagyszülőkkel maradsz...
2016. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne szépítsük, anyád agya megzakkant már néhány évtizede, és úgy is maradt. Csak a játék és a pasizás érdekli.

Sz.rik a férjére, a gyerekére és a többi családtagjára is.

A te szeretetedet is nagy ívben lesz..ja, hiszen simán otthagy téged egy farokért.

Sajnálom, hogy csupán a nagyszüleidre számíthatsz.

2016. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát elvileg úgy van, hogy majd a pasi megmondja nemsokára a párjának, hogy költözzenek el. (2 kisgyerek is van) Ez számomra elég hihetetlen, hogy "csak úgy" kitenné a saját gyerekeit az utcára.
2016. nov. 24. 18:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni, hogy sokszor olyanok, mint az óvodások. Pl.: telefonálás végén te tedd le, nem te... stb. Nekem is van barátom, de közel sem vagyunk ennyire gyerekesek 16 évesen, mint ők 40 évesen.
2016. nov. 24. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Már neharagudj!! De anyukád a szememben nem igazi anya! az első a gyermekem!! utána jöhet más akár!

az tuti hogy nem fogja jagyni a csaladját anyukád palija! hidd el!! ha annyira akarta volna már 1 éve megtehette volna,főleg hogy ott is vannak gyerekek biztos egy kis "futo"kapcsolatért nem fogja feladni/tönkre tenni a családját!

majd lehet anyukád is rá fog jönni idővel erre csak addigra nehogy késő legyen a te részedről mert azért azzal a gondolattal élni hogy anyámnak fontosabb egy ember mint én és el akar hagyni egy pasi miatt biztos nem jó érzés!

én azt mondom,hogy tarts ki és legyél te okosabb!! ahhoz képest,hogy 16 vagy igen jó a felfogásod! :) kitartást ehhez a helyzethez amibe kerültél!! :)

2016. nov. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!