Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan akar ezért apám...

Jogosan akar ezért apám megbüntetni?

Figyelt kérdés
Húgom mellbe vágott ma, mert nem szereti, ha melléülök, pedig most csak ott volt hely reggeli közben és szüleim nem akartak arrébb ülni. Erre kimondtam a b+-ot és húgom pedig minden káromkodást rám vágott, ami létezik, mégis rám hördült fel apám, hogy megbüntet és elveszi 10 perc múlva a netem egész napra, és még a húgomat kérdezte nincs-e baja, pedig vissza se ütöttem. És amikor megkérdeztem, ő miért nem kap büntetést, pedig ő is káromkodott, sőt ő többet, azt mondták, ő a kisebb, aranyosabb, még nem tudja miket mond (pedig már 8 éves). Segítsetek légyszi, mit mondjak apámnak :(

2016. aug. 22. 12:15
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
97%
Költözz a nagyszüleidhez
2016. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nagyszüleim nem szeretnék, ha hozzájuk költözne bárki is, mert félnek a szüleimtől és attól is, hogy én átvettem az ők tulajdonságait.
2016. aug. 22. 12:20
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Kerdezd meg anyadat hogy te kitol vagy, mert nagyon ugy nez ki hogy nem apadtol...
2016. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Most ne mondj neki semmit.

Gondolom, amint lehet, úgy is elköltözöl, aztán ha nálad panaszkodnak, hogy a 15 éves lányukat nem tudják fogni, a fejükre nőtt, őket is üti, káromkodik, és azt csinál, amihez kedve van, csak röhögj jó hangosan.


Az ilyen szülőket nem értem, de nem tudsz velük semmit se csinálni.

A legjobb, amit tehetsz, ha minél előbb lekötözöl.


(Tudom mit beszélek, 15 év korkülönbség van köztem és a tökéletes hugicám között, egy hónappal a 18. szülinapom után már nem laktam otthon. Most jókat röhögök rajta, hogy anyám nem tud hatni rá, neki kell szótfogadnia a gyerekének....)

2016. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Utolsó Már nem tudnak rá hatni, a húgom irányítja őket 8 éves létére, de ezt a szüleim még nem ismerték fel. Minden nap kap új dolgot én pedig van ha évente valami normálisat kapok. Még csak 16 vagyok nem tudom, hogy bírom ki 2 évig és anyagi hátterem sincs.
2016. aug. 22. 12:26
 6/25 A kérdező kommentje:
2-es Az a vicces, hogy 90%-ában az eseteknek apámat szeretem jobban anyámnál, mert anyám idegbetegebb csak most rosszul van a fronttól.
2016. aug. 22. 12:27
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

De egy nagy barom szülők vannak.

Természetesen nem jogosan akar megbüntetni.

De nem sok mindent tudsz tenni sajnos. Bírd ki azt a pár évet a felnőttkorodig és lépj le minél hamarabb.

2016. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Kezdj el elszigetelődni tőlük és kezdj el pénzt gyűjteni, menj diákmunkára vagy indíts Youtube csatornát. Ne törődj velük
2016. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű, de két év nem olyan hosszú idő.


Addig megtanulsz titokban gyökér lenni. :)

Ha így is meg úgy is mindig kapsz, mert bántod a húgodat, akkor a legjobb, ha tényleg odaversz a kis gö.rénynek, mikor nem látják.

Lassan kezdődik a suli. Pl. ha el tudod csórni fél napra az ellenőrzőjét, szép balhét tudsz okozni: beleírsz egy-két ötöst, és aláhamisítod a tanár aláírását.

Azt elég nehéz lesz a suliban előadni, hogy a bátyám volt, és nem én. ;)

Eltünteted egy-két tankönyvét...


A nadrágjait kicsórod a szennyesből, és végighúzod a térdét a betonon, aztán a füvön, és be a mosásba vissza. Ezt mondjuk úgy napi rendszerességgel. Egy-két nadrág pótlása nem nagy dolog, de havonta venni 6 újat még a te szüleidnek sem lesz leányálom.


A lényeg, hogy nagyon-nagyon óvatos legyél, és csupa olyan húzásod legyen, amiről egy normális szülő nem fogja elhinni, hogy te voltál.

A sulis cuccokal szívózni azért jobb, mert a tanároknak a könyökükön jön ki a "kistesóm megette" kezdetű kifogás, és eleve nem hiszik el, hogy egy 16 éves nagyfiú ilyenre vetemedik.


Egy idő után csak észreveszi magát a kistesó, hogy tudsz te is bunkó lenni, ha akarsz, és ő fogja a rövidebbet húzni.


Addig keress diákmelót, és gyűjtögess szorgalmasan.

Már elég nagy vagy, hogy be tudd vállalni. És akkor gyorsan el tudsz cuccolni.

2016. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Utolsó Elég érdekes húzások, lehet kipróbálok egy kettőt belőle, de amikor a tabletére nem emlékszik hova rakta, már rajtam kérik számon, hogy kerítsem elő, biztos én voltam, ha nincs meg megbüntetnek. De ez néha egy pólóra is igaz. Vagy ha véletlen elesett 5 km-erre tőlem akkor is engem kérnek számon, hogy én bántottam és nem magától esett el, bűntetés.
2016. aug. 22. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!