Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért csinálja ezt? 14/l

Anyám miért csinálja ezt? 14/l

Figyelt kérdés

Csak a 17 éves Nővéremmel törődik, mindig.

ennek több oka is van.:


Ha én csinálok valamit szó nélkül, (házimunka) akkor észre sem veszi, ha a nővérem akkor egyből 'Huh micsoda rend lett.'


Meg anyu mindig csak a nővéremnek ad olyan ruhákat amik neki már nem kellenek, azt észre sem veszi hogy talán nekemis kellhetne ha a nővérem kér tőle valami ruhát egyből odaadja deha én kérek könyörögni kell hogy cseréljük el, vagy adja nekem.


A nővéremet már felvilágosította ( nővérem mondta)

(nemtudom jobban leírni) engem meg még nem, de 14 vagyok és még semmi, elvileg azért nem mondja el (nővérem szerint) mert engem nem érdekel a téma, de honnan tudják hogy engem nem érdekel? akkor is el kéne mondania és engem érdekel.



Csak szerintem nem törődik velem vagy csak beképzelem az egészet? :/

Mert nekem ez mind szarul esik.



2016. nov. 26. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, amit leírtál.

Bár el nem tudom képzelni, milyen ruha lehet az, ami egy 14 éves lánynak az anyja ruhatárából kell.

2016. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem általában fekete gatya kell :'D
2016. nov. 26. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ilyen gondjaim mert fiú vagyok, de talán a nővérednek jobban állnak.
2016. nov. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nekem is szokta mondani hogy húú de jól áll
2016. nov. 27. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!