Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálja egy anya a saját...

Miért utálja egy anya a saját gyerekét?

Figyelt kérdés
Anyám folyton meg akar bántani..eszek, azt mondta tesóm hogy "jó étvágyat" anyám pedig rávágja hogy: "jó étvágya van a fene a pofáját tömi már a retkes belét" Nem mondok rá semmit, mert akkor még kapok apámtól is hogy szemtelen vagyok. Később megint hallom hogy telefonál (a szeretőjével egyébként) és mondja neki "ez a rákos kölyök egesz nap őrjöngött meg veszekedett velem" közbe egy szót sem szóltam hozza. Miért gyűlöli egy anya igy a gyerekét? Hogy létezhet ilyen?
2016. nov. 27. 19:21
 1/4 anonim válasza:
83%
Vannak anyák, akiknek nem kellene anyáknak lenniük, engem anyám 8évesen elküldött nagymamámhoz lakni, bár tatjuk a kapcsolatot, folyton sértegetfolytmeg visszaszólok akkor jön a "hogy veri a puberta" beszólása
2016. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%
Sérteget, meg*
2016. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Később megint hallom hogy telefonál (a szeretőjével egyébként)"


A legtöbb nőnek -mint itt is látjuk- szeretője van.

De egész nap a szerencsétlen férfiakat szidják, hogy szeretőjük van!

Az itteni nő a gyerekét is szidja.

2016. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
49%

- Nem kaart gyereket de mégis lett, társadalmi nyomásra, vagy mert a Micinek is van vagy az anyja, a férje stb. akarta és most a nyakán a nem kívánt teher.

- Akart gyereket, nagyon is de a gyerek nem olyan lett, amilyet ő elképzelt, emiatt utálja, hiszen feleslegesen feccölt bele szülést, terhességet stb.


Lehet még 101 ok, de ez a 2 a leggyakoribb.

Tesóddal is így beszél?

2016. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!