Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek megharagudhatott?

Szerintetek megharagudhatott?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy már régóta mondom anyukának, hogy kivételezik a testvéremmel. Eléggé látszik. Tegnap elestem a szőnyegben (taps!) és a testvérem, DIREKT ráugrott a könyökömre, és lenyomta a felsőkaromat, oldalra. Eszméletlenül fájt, bekönnyeztem, Ő meg elszaladt. Fájdalmamban üvöltöttem anyukámnak, hogy segítsen, ráugrott a könyökömre XY, nagyon fáj!

Ő meg némán rám néz, látja a könnyeket a szememben, majd közli, hogy nem hisz nekem.

Nagyon kiborultam, sírva rohantam be a szobámba. Ő persze nem fogta fel ennek a súlyát.

Reggelente hajnali 6kor elmegy, és mindig bejön elköszönni némán, egy puszira. Ma reggel felébredtem rá, és direkt elfordultam, meg mondtam, hogy hagyjon békét.

Nagyon rosszul eshetett neki?



2016. nov. 30. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, de legalább elgondolkodik!remeljük..
2016. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ilyen gyerekes dolgoknak nincs értelme, mert lehet csak besértődik,de nem érti miért teszed ezért ő is max duzzog. Helyedben közölném a tegnapit és hogy igenis ha ez nem kivételezés akkor semmi sem az és te sem hiszel majd neki ha azt állítja, hogy ez nem is igaz, ennyi erővel. De az hogy befordulsz a fal felé, lehet hogy ő már a tegnapra nem is emlékszik...
2016. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Mint az oviban! :D
2016. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!