Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megharagudhatott rám a szomszé...

Megharagudhatott rám a szomszéd lány? Bölcsis kérdés.

Figyelt kérdés

Gyermekeink egy idősek az ővé fiú enyém lány.Kb.1éve ha találkozunk,mindig megkérdezi."Mikor megy bölcsibe és nem lesz rossz?"Kislányom 1éves kora óta beszél.Rengeteget játszunk,foglalkozom vele.Megsem fordult a fejembem,hogy neki rossz lenne a bölcsiben.Voltunk már párszor csak ugy játszani,alig tudtam elhozni.A 2év alatt hiszem többet foglalkoztam a gyerekemmel,mint ő 5év alatt fog.Otthon dolgozik a gyerek születése óta fél napokat,addig mama vagy apa vigyázz a kicsire.

Tegnap találkoztunk az orvosnál.A kérdése:"mikor megy bölcsibe"Én mondtam áprilisban.Erre ránézett a kislányom és ezt mondta lesajnáloan."ó szegény"Na itt telt nálam be a pohár és indulatosabban visszakérdeztem miért szegény.Láttam a megdöbbenést az arcán.Habogott valamit,majd elköszöntünk.Kislányom imádja a gyerekeket,itthon már a "háztetőn is játszottunk".Én tudom tényleg kevés vagyok neki.És nincs lelkiismeret furdalásom sem.2év alatt végtelen türelemmel,neveltem,soha még hangosan sem szóltam rá.És ezután is így fogom.Én meg hallom,hogy orditanak szegénnyel és már egy pofont is láttam.Na mindegy,csak most elegem lett ebből a p@csából.Eddig sem voltunk nagyon jóban,de szerintem mostmár végképp nem leszünk.


2011. márc. 25. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Most jól kimérgelődted magad, úgyhogy csak az maradt amit leírtál: ne foglalkozz vele:)

A leírtak alapján egyértelmű, hogy ki neveli jobban a gyereket, arról nem is beszélve, hogy számomra is érthetetlen, miért gondolja, hogy a bölcsi rosszabb egy gyerekimádó kislánynak, mint a nagyszülőknek lepasszolás.


Én is viszem a fiamat szeptembertől bölcsibe, bár szeretnék még maradni vele itthon, de már most is érzem, hogy időnként kevés vagyok neki.

A közösségben nevelés számtalan előnyét meg nem tudom egyedül itthon biztosítani. Tojd le!

2011. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár ennyire felingerelned magad. Amit leírtál, nekem abból az jött le, hogy a csaj a saját érzéseit vetíti ki rád, valószínűleg Ő sajnálná bölcsibe adni a gyerekét, ezért azt feltételezi, hogy MINDENKI sajnálja bölcsibe adni a gyerekét. MAgából indult ki. Ennyi.:)
2011. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
már bocs, de mi köze hozzá? És akinek vissza kell menni 1 év után dolgozni és bölcsibe adja? Szerintem a lényeg, hogy a gyereked jól érzi magát.
2011. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!