Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megharagudhatott rám?

Megharagudhatott rám?

Figyelt kérdés
Kezdeném az elején. Be kellett mennem a kórházba kivizsgálásra (belgyógyászat), persze én is mint mindenki kicsit félve álltam hozzá, mivel csináltak pár kellemetlen vizsgálatot. Úgy voltam vele, valahogy kibírom azt a 3 napot aztán kész. Viszont a kórházba kiderül, hogy nagyon jó társaság van, én meg elég hamar be tudok illeszkedni mostanában, a végén kiderült, hogy jobban éreztem ott magam mint a "kinti" ismerőseimmel. A szomszéd kórteremben volt egy csaj aki láttam, hogy "nézeget" meg én is őt néha :D Ő egyedül volt de első este jött hozzá egy másik csaj akivel elég jóba lettek hamar. Estére addig folytattuk a szemkontaktust (:D), hogy átjöttek a mi kórtermünkbe. Jól éreztük magunkat (annak ellenére, hogy másnap gyomortükrözésem volt :D). Ezzel a csajjal aki később jött jóba lettünk de csak barátilag, a másik lánnyal is de ő kicsit félénkebb volt. Aztán másnap ez az utóbbi lány hazament aminek nem örültem, de hát sajnos ez van. Közben a másik csajjal sokat beszélgettünk, jól éreztük magunkat. Viszont engem hazaengedtek pénteken és sajnos nem tudtam rendesen elköszönni (bár ez részben az én hibám is). Csak integettem, és láttam közbe az arcán, hogy meglepődött kicsit, hogy megyek el (bár tudta). Előtte megbeszéltük, hogy majd facebookon beszélgetünk, én megkerestem és be is jelöltem őt, viszont ő még nem jelölt vissza. Bár az se biztos, hogy ő már hazamehetett, mert azt mondta neki a doki, hogy csak lehet, hogy hazaengedik pénteken. Nem akarok tőle semmit csak elég jó barátok lettünk, és szeretném tartani vele a kapcsolatot. Félek, hogy megharagudott rám mert nem mentem oda elköszönni. Mi a véleményetek? Tudom, hogy kib*szott hülye kérdés, és kicsit zavarosan is írtam le, de eléggé lelkiismeret furdallásom van, mivel jobban éreztem magam ott velük, mint a kinti baráti körömben. 15/F

2012. jún. 3. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem haragudott meg:)

(ha értelmes)

2012. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem
2021. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!