Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » "Testvérem" állandóan üt,...

"Testvérem" állandóan üt, ver, fojtogat, anyám pedig hagyja neki! Hogyan tudnék mihamarabb kikerülni ebből a megzakkant családból?

Figyelt kérdés

Azért raktam idézőjelbe a testvér szót,mert az ilyen,mint az én bátyám,az nem testvér!

Ha még nem lenne elég,hogy anyám hagyja,hogy bátyám bántalmazzon,nem egyszer adja alá a lovat,olyanokat mondogat,hogy megérdemeltem,mindazt,amit a bátyámtól kaptam!

Édesapám nem tud segíteni nekem,Rá már az angyalok vigyáznak.


2016. dec. 4. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesen tűröd ezt?
2016. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Szegeny, hat nem irigyellek. Egy jol iranyzott rugassal a labakoze be lehet talalni, hidd el, aztan elmenne a kedve a verekedestol. Sajnos az ilyenek nem ertenek a szep szobol, foleg h edesanyad is partner benne.
2016. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Fojtogasd te is. Rájön, hogy nem szemétkedhet veled mert visszaadod. Egyszer kell megcsinálnod utána nyugi lesz
2016. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Norman Bates ***** válasza:
32%

Minden honapban ki meg fogod ezt kerdezni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..

2016. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
A fentiek se verekedtek meg.. ha visszanutsz azzal pont azt valtod ki hogy duhos lesz es akkor addig ut mig mozogsz. Szolidaltan vedd kinamiket kapsz es enyhe lokesekkel tartsd tavol. Ha az occse vagy akkor nagyobb nalad nyilvan ugyhogy nem jarsz jol sehogy. Kerd valaminhozza tartozod segitseget.
2016. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne kérdezhetné minden hónapban, ha sajnos nem oldódott meg a problémája. Van olyan Családvédő szervezet akikhez fordulhatnál!
2016. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a bátyád nem testvér, az anyád meg nem anya. Mindkettőt úgy nyakon vágnám!

Nincs nagyszülő , nagynéni/nagybácsi, bárki akihez fordulhatnál?

Ne adjatok már neki olyan tanácsokat, hogy üssön vissza! Ha a saját anyja is ellene van, akkor úgyis ő húzná a rövidebbet.

Egyedül nem sok mindent tehetsz. Legfeljebb próbáld meg azt, hogy megfenyegeted a drága bátyádat, hogy a következő alkalommal amikor kezet emel rád, elmész látlelet vetetni, és feljelented. Hátha berezel az a p.csfej.

2016. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mantis religiosa ***** válasza:
12%

Akinek nincs inteligenciája és kúlturája, azzal csak az erő nyelvén lehet beszélni.


Igenis keritsen egy baseball-ütőt, aztán az alatt a pár hét alatt lesz ideje elgondolkozni a bratyónak a dolgokról, míg törött, begipszelt kézzel próbál boldogulni a mindennapokban.

2016. dec. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Amarok Tonrar ***** válasza:
87%

"Akinek nincs inteligenciája és kúlturája, azzal csak az erő nyelvén lehet beszélni."

Mármint intelligencia és kultúra?

Ilyen helyesírással ne prédikálj!

2016. dec. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az anyán csodálkozom, hogy hagyja bántani a gyerekét. Enyémek is szoktak verekedni, de hamar szétkapom őket, mert az én gyerekem senki se verje, még az én gyerekem sem. :)
2016. dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!