Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám állandóan az exemmel...

Anyám állandóan az exemmel sérteget, hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk az expasimmal, aki megcsalt engem, többször hazudott és titkolózott. Anyám már a kapcsolatunk alatt is meg volt veszve érte, mindig neki volt igaza, mindig ő volt a jó, lexarta azt is ha sértegette.

Az a baj, hogy ha összeveszek anyámmal bármi kis apróságon, akkor azonnal belém mártja a kést azzal, hogy "nem csodálom hogy megcsalt a pasid", "többan is tette hogy elhagyott", állandóan ezzel jön, de közben meg írkál vele meg kb azon reménykedik, hogy újra összejöjjünk...


Hogyan vagy mivel állíthatnám le? Elköltöznék, de sajnos még nem tudok... Valahogy lehet rá hatni, hogy leszokjon erről?


21/N


2016. okt. 27. 16:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah, meg olyan is volt, hogy összevesztem anyummal, ő meg fogta magát és ráírt az exemre, hogy jól tette, hogy megcsalt, vissza ne sírjon engem... Ilyeneket csinál...
2016. okt. 27. 16:37
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Költözz el, szakítsd meg a kapcsolatot.
2016. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom, és az ilyen anyának mondja magát? Hát, sajnállak kérdező, de a költözésen kívül nem nagyon tudsz mit csinálni.

21 évesen egyábként hogy ne tudnál elköltözni? Én 18 évesen elköltöztem ennél kisebb dolgok miatt.

2016. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ez valóban nem normális. elég szomorú,hogy ilyen roncs emberek is vállalnak gyereket. macskát nem bíznék rájuk, de mindegy..

sajnos nem mi választjuk a családunkat.

annyit tudsz tenni kérdező,hogy igyekszel lábra állni és elköltözni otthonról. és szerintem a kapcsolatot is megszakítanám anyukáddal a helyedben.

más megoldás nem nagyon van. mondhatsz neki akármit, úgysem érti meg szerintem. nem tudom amúgy őt mit szólna ha a párja megcsalná és te a pasit védenéd

2016. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyucinak, hogy szo*ja le az exedet, ha annyira oda van érte.
2016. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom apádtól elvált.

Ilyenkor vágd a fejéhez, hogy te meg nem csodálod, hogy apád elmenekült tőle, és azóta se talált senkit.

Komolyan nem értem az ilyen nyanyákat, akikben a saját vérük iránt nincs cseppnyi empátia és szeretet. Aztán csodálkoznak, ha 5 év múlva az nem lesz, aki rájuk nyitja az ajtót. Remélem, majd az exed akkor is meghallgatja a siránkozását!

2016. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen nők, akik mást sem tudnak csak a faszik seggét nyalni akkor is, ha semmitérő alakok. Mond meg anyádnak hogy ha annyira csorgatja a nyálát a te levetett pasid után, akkor hajrá, próbálja meg felszedni - hátha szó szerint is csinálhatja amit eddig képletesen tett.
2016. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Minek csináltál exet?
2016. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mondd meg anyucinak, hogy szo*ja le az exedet, ha annyira oda van érte."


Ennyike!!!

2016. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedi eset, az én anyám ugyanilyen volt, annyi különbséggel, hogy aki éppen volt nekem, az sose volt jó neki.

Mindig a régi pasijaimhoz járkált mószerolni az aktuálist.

De az én anyám nem volt normális.

2016. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!