Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak köztetek olyanok,...

Vannak köztetek olyanok, akiknek alkoholista legutolsó trógerek a szülei és próbál túlélni, hogy legyen jövője?

Figyelt kérdés
Fiatalok is írhatnak de lehetőleg olyanok érdekelnének akik már elmúltak 18, mégis inkább ezt választják mint egy hajléktalanszállót, nyelnek, tűrnek, hogy valamit elérjenek az életben. Legyen az pénz arra, hogy kiutazzanak külföldre, vagy valami tanfolyam ami által 200 ezer fölött kereshetnének és tudnának menekülni, vagy csak szimpla, kötetlen beszélgetés, hogy aznap éjjel ne őt szedjék le a tűzoltók valamelyik híd tetejéről...

2016. dec. 5. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

18 évesen elköltöztem. Végleg megszakítottam kapcsolatot velük.


28/F

2016. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azonnal költözz el! Lehetőleg külföldre. Becsomagolni nehany óra, ennyi van még......
2016. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Nálunk csak apám ilyen, de épp elég ő is. Az életem első 18 éve konkrétan a túlélésről szólt, és az állandó tanulásról, hogy elmehessek egyetemre. Megtörtént, azóta havonta hazamegyek látogatóba de apám sokszor olyan részeg, hogy alig ismer fel. Nem igazán bír már meghatni.
2016. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19 évesen költöztem el, diákhitel+rengeteg diákmunka mellett jártam egyetemre (végül nem fejeztem be az anyagi körülmények miatt), szobát béreltem, az első albérletemben pl. 5-en laktunk. Mellette ezerrel tanultam nyelveket, majd találtam egy olyan munkahelyet, ahol tudtam előrébb lépni, fejlődni. Az első pár évem nagyon kemény volt, de azóta jó színvonalom élek külföldön, jó munkahellyel és rendezett háttérrel, a szüleimmel pedig a költözésem óta, több, mint 10 éve nem tartom a kapcsolatot. Ki lehet ebből törni, lelkileg sem visel már meg, de sok munkával járt. Sok kitartást kívánok, hogy neked is sikerüljön.
2016. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!