Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben hogy lehet...

Ilyen esetben hogy lehet mindenkinek jó megoldást találni veszekedés nélkül?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha valamit félreírok, csak mobilon van magyar billentyűzetem és sokszor félreírok dolgokat, de megpróbálok figyelni a helyesírásra.

Egy 18!éves lány vagyok (jövőhéten leszek 19) és 14 éves korom óta élek édesapámmal Angliában. Kb minden meg van nekem tiltva még most is, pl szinte sehova sem mehetek, ha pedig mégis, akkor a lehető legrészletesebben el kell mondanom és tudatnom kell minden lépésemről. Alapból annyit elmondok, hogy kivel hova megyek, ismeri is őket ő is, de azért kicsit túlzásnak érzem, hogy félóránként fel kell hívnom és elmondani, hogg mit csináltam és mit csinálok akkor éppen.

Attól meg konkrétan rosszul van, ha egy fiúval találkozom. Most van egy srác, akit 2 éve ismerek és eddig csak úgy beszélgettünk, semmiféle kapcsolat nem közöttünk, de az utóbbi 3-4 hónapban egyre többet kezdtünk el beszélni, ami onnan indult, hogy véletlenül összefutottunk és azóta egyfolytában beszélgetünk és elhívott randizni, ami holnap lenne. Tudtam, hogy apa hogyan állna hozzá, csak nem szokásom hazudozni, így elmondtam neki, hogy holnap megyek és találkozom vele, de konkrétan teljesen ki volt akadva, hogy miért nem ismeri, amig ő nem beszélt vele, addig nem találkozhatom vele. Igazándiból azért is randiznánk holnap, hogy személyesen beszéljük meg, hogy hova tovább, mind a ketten jobban kedveljük a személyesebb dolgokat. Ezt így apának is elmondtam, de akkor sem szeretné, mert nem ismeri.


Nem is erőltettem, úgyhogy próbálnék olyan megoldást találni, hogy ne kelljen veszekedni főleg így karácsony előtt. A srácot nem hinném, hogy ide engedné hozzánk, max csak úgy, hogy folyton ott lenne körülöttünk és szeretnénk nyugodt körülmények között szeretnénk beszélgetni úgyhogy ez az opció ki van lőve. Ja és ha ez számít, akkor a srác teljesen angol, szóval nem arról van szó, hogy arab, fete vagy más etnikumú, akivel más lenne a kultúránk.


2016. dec. 10. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan megoldás nincs, ami símán menne, mert apukád nem tudja felfogni, hogy már nem vagy egészen gyerek.


A helyedben megbeszélném a sráccal, hogy jöjjön el érted megbeszélni, amit akartok. Ha apukád elkezd cirkuszolni, akkor egyszerüen elmentek valamerre, ha nem, akkor akár a szobádban is beszélgethettek.

2016. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondd emg apikádnak, hogy elmentek beülni valahova, de érted jön a srác, és ha gondolja megihat vele egy kávét, hogy kicsit megismerje.
2016. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!