Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit szólnátok, ha a legjobb...

Ti mit szólnátok, ha a legjobb barátnőtök, miközben haragban vagytok, csinálna egy kamu email címet, amin keresztül kifaggat a titkaidról, amit aztán mindenkinek elmond? 13/L, többi lent.

Figyelt kérdés

Összevesztem a barátnőmmel, de nagyon. Egyik reggel kaptam három emailt egy idegen csajtól, hogy szeretne velem megbarátkozni, stb. Voltam olyan hülye, hogy ebbe belementem, és az egész magánéletem kifecsegtem neki, én barom. Aztán, később kiderült, az a csaj valójában a drága "barátnőm" volt, és megvárta, amíg leordítottam a fejét, aztán meg mindent, amit írtam neki, csak nem tudtam, hogy neki írom, ahogy szerdán elkezdődik a suli, elpletykálja mindenkinek, és ezt meg is mondta. Na én ezt az egészet átverésnek, kicseszésnek és megalázásnak érzem. Mit tegyek? Álljak bosszút? Nem, végülis én is hibáztam... Mit csináljak?

13/L



2015. ápr. 5. 05:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Ásd el magad!

Ennyire h***e senki sem lehet, de még is. TE!

2015. ápr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
1 idegennek nem besz a dolgaidrol. 2 ez nem barátnő!
2015. ápr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha a legjobb barátnőd akkor alapból is tudott a titkaidról nem?

amúgy meg hagyd, tényleg nem volt barátnőd.

legközelebb meg ügyesebb legyél. a kamu profilokról süt le hogy nem igazi. és amúgy is, idegeneknek ne nyílj meg..

2015. ápr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg elég nagy hülyeséget csináltál. Vedd úgy, hogy ez most a tanulópénz volt. A bosszúnak szerintem sosincs értelme. Keress igazi barátokat. Az szerencse, hogy ezt a hibát most követted el, és nem 18-20 évesen. Ami most ciki, arra 10 év múlva mindenki legyinteni fog, de ha egyetemista korodban kerül ki rólad egy nem túl szalonképes kép, az munkavállaláskor is gond lehet.
2015. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szakadj már le erről a témáról! Már harmadszor teszed fel a kérdést!


Hibás vagy te is éppen annyira mint ő! Tanulj az esetből és ne rugózz tovább rajta.

2015. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen de az csak tegnap derult ki hogy valojaban a "baratnom" volt az a csaj.
2015. ápr. 5. 12:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell a 13 éveseknek az interneten lógni. Jövő héten majd azt posztolod ki, hogy vki visszaélt meztelen képeiddel, amiket te olyan jóhiszeműen küldtél neki...
2015. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anyádékat csókoltatom, kérd meg őket, hogy beszélgessenek el veled a net használatának alapvető szabályairól. Idegenekkel nem beszélgetünk, pláne nem adjuk ki minden adatunkat, titkunkat, stb. 13 évesen azért már nem vagy kisgyerek, lehetne több eszed.

Nyeld le a békát és tanulj a saját hibádból. A barátnődnek meg elég tanulópénz lesz, amikor rájön, hogy a fecsegő libákat senki nem kedveli. Átlagos képességekkel mindenki levágja, hogy egy kétszínű kis hülye, érd be ennyivel, a naivitás mellett ne legyél még kicsinyes is.

2015. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
TUDTAM HOGY NEM FOGOM MEGÚSZNI A KÖCSÖG VÁLASZOKAT!!!!!!!
2015. ápr. 5. 20:55
 10/10 Annavagyokxd válasza:

Hát engem nagyon bántana. Biztos, hogy nem barátkoznék többet vele többet.

Ha nagyon súlyos dolgokat terjesztett rólad másoknak, akkor talán elmehetnél egy másik suliba. természetesen ez nem kötelező, csak egy tipp.

De ez ilyen hülye emberekkel nem szabad foglalkozni.

Sok sikert az esethez. :)

2015. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!