Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudnátok nekem küldeni szép...

Gehehe44 kérdése:

Tudnátok nekem küldeni szép és hosszú szülőkhez szóló idézetet?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!

2016. dec. 11. 21:06
 1/4 anonim válasza:

Szia! Nekem ez a kedvencem! (Igaz ez "csak" Apákhoz szól) :)

Szeretlek Apa!


Köszönöm, hogy elhitetted velem, hogy bármit csinálok, jól csinálom.

Köszönöm, hogy megtanítottál emberül élni és másokat megbecsülni.

Köszönöm, hogy mindig átsegítettél az élet nehéz időszakain.

Köszönöm, hogy megtanítottál nézni és figyelni, gondolkozni, kérdezni és felelni.

Köszönöm, hogy akkor, amikor a világ összeesküdött ellenem, te sugárzó mosolyt küldtél felém és bátorítottál, erőt adtál.

Köszönöm, hogy gyengéimet, hibáimat mindig diszkréten kezelted.

Köszönöm, hogy felismerted a pillanatot, amikor már egyedül is elboldogultam a világgal és elengedted a kezem.

De sohasem hagytál magamra teljesen.

Állandóan keményen dolgoztál, hogy mindenem meglegyen és mindig biztattál, hogy csak így tovább és én büszkén hirdettem: Apu mondta.

Tudom, hogy nem választhattam meg, hogy te legyél az édesapám, de ha lehetne, akkor is téged választanálak.

2016. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

"Bölcs Salamon mondá vala,

hangos fingnak nincsen szaga.

Van amelyik sunyi,lapos,

annak szaga irtózatos.

Hát amelyik dudorászik?

Attól az ember a falra mászik."

2016. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez annyira szubjektív, hiszen minden szülő más, ha konkrét embernek szeretnél írni, akkor kár ilyen átlagos, mindenkihez szóló szöveget másolni, azt teljesen adott emberre kell írni, a közös emlékekre, élményekre, akkor lesz hiteles.
2016. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavasz van, tavasz van, vigyorog a légy is, küldjetek egy százast, majd vigyorgok én is. Ez ugyan nem szép, de legalább rövid.
2016. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!