Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a hosszú, életre szóló JÓ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszú, életre szóló JÓ kapcsolat titka?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan emberek válaszára vagyok kíváncsi, akik évek óta kapcsolatban élnek (10-40 éve), és megéltek már nehéz helyzetet/helyzeteket a kapcsolatukban, amit végül - sikeresen, vagy sikertelenül, de - megoldottak. Érdekelne a konkrét esettel minden, amit fontosnak tartasz, és hogy mi lett a megoldás.

Elsősorban olyan megélt szituációkra gondolok, mint az érzelmi elhidegülés, szexuális elhidegülés, megcsalás, unalmas kapcsolat megreformálása, saját érzelmek rendbe tétele - tényleg Ő az igazi..stb.


Most hogyan látod, megérte megoldani a problémát? A döntés jó volt, vagy inkább másképp csinálnád?


Értelmes párbeszédekre készüljünk :)

33F



2013. máj. 24. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A hosszú kapcsolat titka , az összhang, néha halgatni, türni, és elengedni a fülünk mellett azokat a beszólásokat amiből keletkezhet a veszekedés.

Az embernek tényleg szerelmesnek kell lennie ahhoz hogy ilyen hosszú időt tudjon tölteni a másik mellett.

Mert a megcsalás, az unalmasá vált hétköznapok az unalmas szex mind közrejátszik akkor mikor már csak ragaszkodunk a párunkhoz de igazáből már nem vonzódsz nem úgy szereted.

2013. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a jó kapcsolat titka? kezdettől fogva napi szinten kell tenni érte, foglalkozni kell egymással ( érintések,érzelmek kifejezése ), beszéd, közös dolgok,

ja és az emberek változnak és a körülmények is, ezt el kell fogadni,

utólag átértékeltem sok mindent, ha újra kezdhetném, nem így csinálnám N

2013. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én több mint 10 évvel fiatalabb vagyok nálad. kapcsolataim zöme csupán néhány hónapig tartott, vagy alkalmi jellegűek voltak.

A jelenlegi barátnőmmel 10 hónapja vagyunk együtt. Tudom ez jelentétktelen idő a 10 évhez képest, de eddig egyetlen dolog ami leesett nekem az az hogy kompromisszum.

Ha kicsit engedek a dolgokból máris minden helyre jön, aztán eprsze visszadolgozom ezeket a vita hevében elengedett dolgokat a kapcsolatunkba, de a pillanatnyi helyzetet mindig megoldja.


22/F

2013. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

embernek maradni


a hosszú kapcsolat alatt periodikus a szerelem, váltogatja magát a szerettel

2013. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bár én még csak 19 éves leszek nincsenek több tíz éves tapasztalataim de amiket leírtál, hogy elhidegülés stb azokra mind egytől egyik az a megoldás, hogy MINDIG kell valami újat vinni a kapcsolatba. A legtöbb ember addig küzd míg meg nem szerzi a kiszemeltet majd a kapcsolat elején dúl a láw és utána átmennek egy másik fázisban ahol ugyan azt csinálják minden nap mondhatni csak megszokásból vannak együtt. 10 év után is tenni kell egy kapcsolatért ráadásul mind két félnek ha csak az egyik tesz érte de a másik nem az régen rossz.

A problémamegoldásról az a véleményem, hogyha kicsit is szereted akkor megéri megbeszélni, megoldani.

2013. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Zseton.
2013. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

26 éves házassággal(de még mindig fiatalon) a hátam mögött,kijelenthetem, sok mindent másképp csinálnék.

Volt több mélypont is(italozás,megcsalás)...

Azt hiszem a gyereknevelés körüli teendők, a munka, félre tudja vinni az embert.Hajlamos nem figyelni a párjára.Kevés kommunikáció, érintés, közös nevetés,élmények, szex...

Ezek mind aláássák a házasságot---

Most 3 éve romjaiból építettük újjá,és jobb lett mint a régi...

2013. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es: Hogyan történik az újjáépítés? Mit csináltok másképpen? Ha nincs gyermek elváltatok volna? Mesélj! :)
2013. máj. 24. 15:13
 9/11 anonim válasza:
12%
Korai halál.
2013. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Benne volt a pakliban a válás.De mikor ott tartottunk, mind a 2 en rádöbbentünk, még szeretjük egymást.

Elkezdtük más szemmel nézni egymást, ráeszméltünk a másik már elfeledett jó tulajdonságaira...Sokat beszélgettünk,és megváltoztattuk azokat a dolgokat,amik nem jól működtek.Nem bántam meg, hogy együtt maradtunk.Az első férfi volt Úgy az életemben....A gyerekek felnőttek, és most már kellő időt szentelünk egymásra....

2013. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!