Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a szülők...

Normális, hogy a szülők beleszólnak egy leszbikus lány öltözködésébe, aki nyíltan vállalja szexuális érdeklődését?

Figyelt kérdés

Már megvolt a "coming out"-ja a barátnőmnek, s egyre jobban támadják a szülők miatta, hogy fiúsan viselkedik, öltözködik, családi rendezvényen nem vállalhatja fel barátnőjét, pedig már többször együtt voltak titokban. Egy tánciskolába járnak, több mint hat éve balettezik, s bejönnek neki a lányok. Nekem többször mesélt róla, hogy már több lánnyal volt csókja, a táncsuliban az ékszerbalettnél elfogadják, hogy most egyre jobban a fiús irányt vette fel. Ha fellépés van, akkor a fiúszerepeket elvállalja. Megjegyzem jól csinálja. :)

Egyszerűen nem értem mi közük van, hogy milyen ruhát vesz fel?


2016. dec. 14. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, mi köze van az öltözködésének ahhoz, hogy leszbikus. A fiús öltözködés inkább a nemi identitáshoz kapcsolódhat (bár nem muszáj, "normális" lány is szerethet így öltözködni), nem a szexuális orientációhoz.

De az emberek szeretnek még idegenek dolgaiba is beleszólni, ez ilyen. Nyilván a lány dolga, hogyan öltözik, elég tág keretek között, de irreális elvárni, hogy ezt tiszteletben is tartja a környezete.

2016. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Egy lány esetében nem annyira kirívó, mintha egy fiú viselne pl szoknyát. Nincs gyerekem és nem is lesz de én elfogadnám és megérteném ha leszbikus lenne. Hadd öltözzön úgy ahogy neki jól esik, persze alkalomhoz illően.
2016. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

Kora?

Nem mintha számitana...én kb:12 éves korom óta nehagyom hogy bele szoljanak mit veszekfel. Max véleményt kérek.

A barinődnek sem kellene hagynia.

2016. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves a csaj, de bizonyos kortól egyáltalán nem normális, ha a szülők beleszólnak az öltözködésbe.

Szerintem az a bajuk, hogy meleg a lány, csak nem merik kimondani.

2016. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 éves lány
2016. dec. 14. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor teljesen irreális beleszólniuk már.
2016. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy azzal van a bajuk, hogy meleg, nem tudják elfogadni, és így vetítik ki a dolgot.
2016. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!