Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vehetnék fel szalagavató...

Mit vehetnék fel szalagavató bálra?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm meghivott a szalagavató báljára ès ugyebár alkalomhoz illő elegáns öltözet kell. Èn egy nagyon fiús lány vagyok ès nem szoktam szoknyát hordani meg magassarkut de azèrt annyira viszont nem vagyok fiús hogy öltönyt vegyek fel. Tudnatok segiteni hogy esetleg mit vehetnèk fel erre az alkalomra ? Ami fius de nem annyira es elegans is?!

Az èrtelmes válaszadók segítsègèt előre is köszönöm.



2015. nov. 11. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy sötétebb színű nadrág és egy elegáns blúz. Vagyis én, max ilyesmit tudnék elképzelni ha a szoknya végképp ki van zárva. :)
2015. nov. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Manapság nem viszik túlzásba a vendégek a ballagásra/diplomaosztóra/szalagavatóra való kiöltözést. ( már mindegyiken túl vagyok, én ezt tapasztaltam :)

Azért ne farmerba menj, egy sötét nadrág, egy akár sportosabb blézerrel, alá egy top vagy egy blúz. Vagy simán egy blúz.

Én csak akkor vettem fel szoknyát meg magassarkút mikor én voltam a szereplő, vendégként nem ;)

2015. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Blézer, top, sötét naci.
2015. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!