Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Attól, hogy lány létemre...

Attól, hogy lány létemre ingbe, meg laza ruhákba járok nézhetnek leszbikusnak?

Figyelt kérdés
Mindig ing vagy valami laza 2 számmal nagyobb póló, agy trikó van rajtam, melegítő, bő farmer, sokszor hordok vászonnadrágot. Vagy a derekamra van kötve pulcsi és mellény. Természetesen követem a divatot, és stílusom is van, meg mindenki szerint az ízlésem is jó. A hajam rövid (félrefésült, kicsit felnyírt), fiúzni nem szeretek, nem is szoktam, de sok fiúval lógok. Ezért már többször néztek fiúnak is. Hihetik azt, hogy esetleg leszbikus vagyok, mert így nézek ki?

2015. aug. 25. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen is és nem is
2015. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg sokan néznek leszbinek. Nem mintha számítana bármit is hogy idegenek minek néznek.
2015. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Nem. A szexualitás és az öltözködési stílus két különböződolog, az egyik nem következik a másikból.
2015. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2015. aug. 25. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is hasonlóan öltözködtem a gimiben, mondjuk inkább punk stílusban, ne tudd meg miket mondtak/gondoltak rólam... Mondjuk ez már 15 éve volt. :) A kérdésedre a válaszom: igen, könnyen lehet, hogy leszbinek gondolnak.
2015. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, hihetnek. És? :D ha az vagy, akkor nahát, eltalálták, ha meg nem, akkor meg nem. Nagy cucc.

"Természetesen követem a divatot" <- hát az bizony baj.

2015. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tényleg nem érdekel, csak kíváncsi voltam.

És attól, hogy követem a divatot, még van saját stílusom, kedves utolsó!

2015. aug. 26. 15:44
 8/9 anonim válasza:

Igen nezhetnek leszbikusnak téged e külső alapján

Sok l bnom így nézik én hosszú hajú bi vagyok cap naci es olyan ruhak ami ki emeli az alakok. de foglalt szval ne lepodj meg ha csaj kezdeményez mert melegnek hisz :) rólam nehéz meg mondani hogy bo vagyok vagy egyébb legjobb bnom napokig sosem hitte.max szivárvány színű ruhában zászlóval a kezembe vennék észre de a fiusabb csajok 70 8

2015. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igen nezhetnek leszbikusnak téged e külső alapján

Sok l bnom így néz ki. én hosszú hajú bi vagyok cső naci es olyan ruhak ami ki emeli az alakok. de foglalt szval ne lepodj meg ha csaj kezdeményez mert melegnek hisz :) rólam nehéz meg mondani hogy bi vagyok vagy egyébb legjobb bnom napokig sosem hitte.max szivárvány színű ruhában zászlóval a kezembe vennék észre de a fiusabb csajok 70 80 % a az. De légy mindig önmagad :)

2015. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!