Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Korai lenne bemutatni a...

Korai lenne bemutatni a barátomat? 20/F

Figyelt kérdés

Szüleim tavaly óta tudják, hogy meleg vagyok, ezt akkor mondtam el, mielőtt elmentem volna az egyetemre, mert tudtam, hogyan állnának hozzá és nem lett volna kedvem nap mint nap azt hallgatni, mennyire szégyellnek. Ígyis viszonylag sokat adták ezt a tudtomra. 15 éves koromban éreztem először, hogy vonzódom a fiúkhoz, de akkor még nem vettem komolyan, majd amikor 17 lettem, teljesen biztos lettem benne és azóta is vagyunk együtt a barátommal, szóval nem csak valami futókapcsolatról van szó. Most együtt lakunk egy albérletben és még egyetem után is tervezünk itt maradni.


Most az ünnepekre hazamegyek és bár már említettem nekik, hogy van valakim, még nem találkoztak vele, mert lehet, ezt is rosszul reagálnák le. Szerencsére barátom szülei sokkal elfogadóbbak ezzel kapcsolatban, náluk szabaddak vagyunk és nála már ismernek engem.


2016. dec. 18. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ne cseszd el a karácsonyukat!
2016. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
hogy reagáltak arra, hogy van valakid?
2016. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán érdeklődtek iránta. Vagyis semmi olyan reakciót nem mutattak, ami alapján azt vettem volna ki, hogy érdeklődnénel iránta.
2016. dec. 18. 15:46
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne mutasd még be, ráér az később is, majd fokozatosan elfogadnak benneteket. Nem a karácsony a legcélszerűbb időpont erre. Olyankor kell, amikor lazább, hétköznapibb a közeg, és lehetőség van a fokozatosságra. A barátod szüleit is mutasd majd be nekik esetleg, a velük való beszélgetés talán "görcsoldó" jellegű lesz, de erre sokkal jobbak a nyári, lazább alkalmak. A karácsony szent ünnep, és ha esetleg vallásosak a szüleid, akkor pláne nem jó alkalom erre.
2016. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne vidd haza szegény srácot az ünnepekre. A leírásod alapján a szüleid nem lennènek vele túl kedvesek, ha még veled is azt éreztetik, hogy szégyellik a másságodat.
2016. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha ennyire nem érdekli a szüleidet a srác,holott együtt is laksz vele,akkor kár erőltetni.

Gondolom tudják,hogy együtt laktok, nem?

2016. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vidd haza még, egyrészt nem telt el sok idő, mióta tudják és ha a szüleid nem elég elfogadóak akkor nehezebben tudják feldolgozni, persze biztos úgy látják, hogy "tökéletes fiút" szerettek volna.De rá kell döbbenniük, hogy te nem változtál, semmiben sem vagy rosszabb a többi embernél, és a fiúk vagy. Sok időt töltöttél külön, és biztos szeretnének látni, szerintem ez a karácsony legyen a családé. Otthon meg a pároddal is megünnepled. Hidd el a párod is megértő lesz.
2016. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel őket és kérdezd meg hogy mit szólnának hozzá ha elvinnéd magaddal? Ha bunkóskodnak akkor menjetek a párod szüleihez mert nem szabad hogy azt higyjék hogy ha bunkóznak akkor az lesz amit ők akarnak. Ha szépen megmondják hogy ők még nem készek erre akkor ne most mutasd be. De szerintem ne állitsatok oda "váratlanul" mert az nem a legjobb ha pont karácsonykor balhéznak.
2016. dec. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se vidd haza még. A szüleid hozzáállása elrontaná a saját meg a párod karácsonyát is. Én azzal indítanék, hogy egyre többet beszélnék róla, mesélnék. És majd ha már eléritek a közömbösség szintjét legalább akkor vidd haza.
2016. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Szegények
2016. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!