Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemutatni a barátomat!? Nos ő...

Bemutatni a barátomat!? Nos ő az első barátom eljutottunk arra a szintre hogy ideje lenne a szülőknek is bemutatni.

Figyelt kérdés

De én is félek az anyukájától meg az apukájától.. Azt sem tudom mit csináljak első pillanatban hogy öltözzek fel.. A másik hogy én hogy mutassam be a szüleimnek. Hogy ő Y X??:D

Még nem voltam ilyen helyzetben... Köszönöm a válaszokat.! 18L


2011. jún. 29. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Öltözz visszafogottan
2011. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is öltözz kicsit visszafogottabban, legyél udvarias és határozott.
2011. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
uhh... ezek elől én is menekültem mindig páromnak az apját 3 hónapig halasztgattam... Megkérdeztem hogy minek ismerkedjek a családoddal amíg téged se ismerlek... Nálatok neked kell beszélni! Szólj barátodnak hogy véletlen se tegeződjön vagy helló-zon senkinek! A szöveg könnyű... Apa bemutatom a barátomat XY. és ilyenkor már rendszerint a férfi úgyis nyújtja a kezét és folytatja ha nem akkor párodnak mondod az apukád teljes nevét... Kérdezd meg előtte apukádat gondolom nem várja el hogy bácsizzák őt! Akkor ha pl. gábornak hívják akkor párod beszélhet vele úgy hogy Gábor Ön mivel foglalkozik vagy tökmindegy sablon kérdések de ha apud beszédes akkor úgyis elviszi párodat is majd a lendület és csak nem lesz kellemetlen. Te meg öltözz úgy ahogy szoktál... Nem árulsz zsákba macskát ha már eljutottatok egy olyan szintre hogy megismeritek egymás szüleit!
2011. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!