Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám már túl messzire ment,...

Anyám már túl messzire ment, kisajátítja a babát, mindenbe beleszól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem volt túl jó vele a kapcsolatom, de amióta megszületett a lányom fél éve, még rosszabb... Már a kezdetektől mindenbe beleszólt, kisajátítja, mert szerinte én kb mindent xarul csinálok, ha mondok neki valamit meg se hallja, de ő már ugrik nekem kioktatni, mert miért ezt a ruhát adom a babára, stb... Most már betelt nálam a pohár, mert elég csúnyán összeszólalkoztunk az ő kioktatása miatt, így amikor telefonál nem veszem fel a telefont vagy azt mondom nem vagyunk otthon, ha jön inkább ki se nyitom neki az ajtót, mert meglátom és már szabályosan görcsbe rándul a gyomrom is...

Erre ő felháborodott, hogy én nem tilthatom el tőle az unokáját, nincs hozzá jogom, meg amúgy is hogy jövök én ehhez, mert felnevelt engem is meg a babának is mennyi mindent vettek és akkor én ezt csinálom... Most komolyan, van képe számon kérni azt amit elvileg ajándékba adott? Szerintetek?


2016. dec. 21. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Anyad nem egyszeru eset, de ha te felnottkent ezt haggyod, az mar a te hibad!
2016. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Alapvetően jól csinálod.

Ha nem bír viselkedni, akkor nem engeded be és a telefonját sem veszed fel.

Innentől csak ki kell várni, míg leesik neki a tantusz: vagy megváltozik, vagy sose lát téged és az unokáját.

2016. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Én ezt még azzal egészíteném ki, hogy összecsomagolom, amit vettek, és elviszem neki, hogy ne legyen mit felhánytorgatnia.
2016. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!