Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik meg, hogy nem...

Miért nem értik meg, hogy nem akarok bérházi lakást venni?

Figyelt kérdés

Szóval nem igazán segítenék a vásárlást anyagilag(vagyis nem volt erről szó). Vettem autót, összetörtem sajnos ez van. Hitel volt az autón,ki kell váltani drágább hitelre. Bár a drágább hitel kb ugyanaz mintha járnék az autóval (biztositás szerviz adó tankolás). De ez annyira nem lényeges. Csak most merült fel a vita téma. Hogy amikor autót vettem akkor inkább vettem volna lakást, milyen jó lenne. Mondtam,hogy én bérházba nem megyek. Amiért nem: ők küldtek mindig falura nyaralni ők erőltették a kertészkedést , szóval eléggé nem bérházinak neveltek.

Másik dolog ha nem nagyváros felkapott kertvárosában,hanem agglomerációban veszek házat nem sokkal drágább mint egy normális bérházi lakás. Érv bérházit el lehet adni, nekem ellen érvem el de mikor mennyiért azt is fel kell újítani albérlők meg vagy bejönnek vagy nem. Egyelöre ennyit kommentjeimet figyeljétek.



2016. dec. 21. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Édes Istenem..
2016. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát. Ha nem segítenek, akkor semmi közük az egészhez, ott veszel, és azt, ahol és amit akarsz.

Megkérdezem, mi a probléma?

2016. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nem tok mind1, hogy nem ertik meg vagy megertik??? azt veszel, ami neked tetszik.
2016. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Szóval az autó vásárlást sikertelennek tartják,mert buktam rajta a baleset miatt sokat. Az a probléma vettem egy autót és nem bérházi lakást mert az olcsó.
2016. dec. 21. 19:51
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az autót te fizetted?
2016. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azta...
2016. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen 100%ban én. Kihagytam van fundamentàm 1,5 év mulva jàr le.
2016. dec. 21. 20:22
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
Igazuk van. De nem tudom milyen kocsit vehettél, mert azért a lakások zöme többe kerül. Ha luxus kocsit vettél hitelre, úgy, hogy igazából másod sincs, hát igen csak butácska voltál.
2016. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hitelképességemet az autó kimeriti. Fizetés 50% a terhelhető hitellel. Autó és lakáshitel nem mehetne együtt. Autó 15éves korára hitelnek le kell telnie tehát ez adja meg a futamidőt és az pedig törlesztő részletet. Az autó 10 éves volt amikor vettem 250 önrészre 1 millió visszafizetendö hitelt vettem fel havi 21000 törlesztésre. De vehettem volna fel havi 40 ezerig lakáshitelt.
2016. dec. 21. 21:04
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Most tulajdonképpen ott generáltok vitát egy "döglött ló" felett? Ennek mi értelme?
2016. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!