Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El akarok koltozni itthonrol...

El akarok koltozni itthonrol anyám párja miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyam egyutt van egy palival mar vagy 5-6 eve, de az utobbi par evbe rajottem hogy ez az ember nm normalis. Mar vagy szakitottak szerintem minden evbe 1-2x, nem tudom nem szàmoltam.

Mindig veszekednek, és már

elegem van ebbol, a mai este kicsit durva volt. Itt ordibáltak egymással és mondtak hogy be kéne fejezni mert itt vagyok én is es akkor megszolaltam hogy tényleg bekéne mert vasárnap este ezt hallgatom már eleg sok ideje, es elegem lett.

Es akkor atjon anyam baratja hozzam a szobamba uvoltozni velem, hogy en milyen jogon szolok bele az o eletukbe meg hogy mit meg nem engedek magamnak, de tényleg itt hőbölgött nekem a hülyeségeiről.

Ugye apukammal nagyon jo a kapcsolatom minden hétvégén atjarok hozzajuk, nagyon jol megvagyok a feleségével is.

Most elobb felhivtam sirva , hogy jojjon el ertem vagy valamit kezdjen mert nem birom már ezt, és ja.

És akkor anyám engem cseszett le hogy miért hivom fel apámat, meg hogy nem mehetek én sehova stb. Megfenyegetett hogy elveszi a telefonomat hogyha megegyszer beszelek apaval...

Nem szeretnék itt lakni elegem van ebbol az emberbol anyambol, de anyam nem erti meg hogy az elobbi beszedem nem harag volt hanem a szivemből jött es teljes mertekben utálom a baratjat.

15/F



2016. nov. 6. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon egyszeru, ha netalantan nem mehetsz mert jogi blablabla meg ok az erosebbek akkor keress magadnak egy-ket hobbit es ezt nem viccbol mondom. Tojd le hogy mi van veluk ne beszelj hozzajuk meg ha a szivuket is ontik ki. Tegyel ugy mintha minden rendben lenne es foglalkozz a hobbiddal meg a sulival. A hobbi azert jo mert keson erhetsz haza, nem talakozol veluk alszol eszel elhuzol suliba aztan a hobbira. Ha nagyon feszul a helyzet erettsegi utan megpattansz egy jo egyetemre es mellette melozol stb. Most az a legfontosabb hogy tanulj. Tudom milyen nehez mert en is ateltem hasonlokat. A tobb hobbit azert ajanlom mert akkor minden napra esik valami ami jo indok es ha netalantan megtudjak hohy melyiket szereted nagyon es azzal akarnak pl hatalmaskodni feletted hogy beszuntetik ott a tobbi hobbi. A fateros ugyedet nem laton at es nem tom hogy ok hogy viszonyulnak hozzad vagy fognak pl 3 ev mulva. Ja es am ha maradsz mert monjuk kell ugye ahogy elobb le irtam, fontos hogy ne veszisd el az erzelmeidet, ne deformalodj. Mindig emlekezz ara aki vagy. Ha kell tobb segitseg csak irj nyugodtan.
2016. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én őszintén megmondom neked, hogy nem tudom mit érzel. Sosem éltem át ilyet. Biztosan nagyon rossz. Sajnálom, hogy így alakult nektek :(. Ugye azt mondtad, hogy minden hétvégén találkozol apukáddal. Ha elveszik a telódat, akkor csak ki kell várni a hétvégét és ott megbeszélni vele a dolgokat. Ő biztosan szeretne neked segíteni.

Lehet hogy hülyeséget mondtam, nem tudom. Csak egy ötlet. Szia.

2016. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem semmi anyád van.. Komolyan végig nézi, ahogy egy idegen pasi csak úgy ordibálgat a fiával? Mond meg a kedves anyádnak, hogy válasszon, f*asz kell neki, vagy pedig a saját fia. Annak az idegbeteg majomnak meg legközelebb mond meg, hogy halkabban beszéljen, mert neked ő senki, és ugasson a fiának (már ha van neki). Egy verést megér az, hogy kiállsz magadért. Ha véletlen az a barom megütne, akkor apád úgyis elvihetne.
2016. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Még annyit hozzátennék, hogy én is 15 éves voltam mikor anyám hozta az új paliját, akiről kiderült, h egy alkoholista féreg. Én meg mondogattam neki, és el is takarodott (remélem már nem él).
2016. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy felhívtad sírva az apádat, hogy jöjjön el, vagy valamit kezdjen.

Mi történt utána? Apád jött és valamit kezdett???

Attól félek, apád is csak "vasárnapi apuka", aki a hét többi napján nem működik márapaként! Csak érdeklődtem volna anyádnál, hogy mi volt ez, urambocsá' átrohantam volna a fiamhoz, hogy megvígasztaljam.

Szerintem egyik szülődre se számíthatsz igazán, de hármatoknak együtt kellene találni megoldást.

2016. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
apukám mindig segit nekem minden esetben, főleg az ilyenekben mivel rólam és a csaladi hatteremrol van szó.
2016. nov. 7. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
De MOST jött és segített?
2016. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, felhívtam és azonnal indult volna csak anyám behazudta neki hogy csak én nem birok magammal meg hogy nincs szükség arra hogy jöjjön de utána felhívott és beszéltem vele, ha minden igaz majd felhívja apum anyam faszijat ez miatt
2016. nov. 7. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!