Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan nehéz megérteni,...

Miért olyan nehéz megérteni, hogy csak úgy random ne mászkáljon be a szobámba?

Figyelt kérdés
Anyának mániája, hogy bejön a szobámba, elrak dolgokat, amik szerinte zavaróak, aztán amikor én keresem, bem tudom, hogy hol van. Nem egy ruhám, meg egyéb cuccom tűnt már el. Amikor megkértem, hogy ezt hagyja abba, egyik nap este arra mentem be, hogy az ágyam széjjel volt szedve.. Meg mindig azt mondja, hogy biztos rejtegetek valamit. Pedig csak nem szeretném, ha egyfolytában össze-vissza a szobámba járkálna meg egyebek.
2016. dec. 26. 13:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Itt nyugodtan bevallhatod: hova szoktad dugni a cigit?
2016. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
11%
Ulj le vele es beszeljetek meg. Ha nem erti szard le
2016. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem szoktam cigizni :D Az elég ha apa állandóan szívja, már hányingerem van tőle.

Azon már túl vagyunk, hogy megbeszéljük. Nem érti.

2016. dec. 26. 13:18
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
vegyél füvet rakd valami könnyen megtalálható helyre és hagyd hogy megtalálja utána békén hagy szerintem
2016. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
7%
az ő háza oda megy ahova akar
2016. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
én anyám is ilyen sajnos 18/F
2016. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát ez így nem egészen pontosan igaz, de evbe most ne menjünk bele.

Egyébként meg az én szobám.

2016. dec. 26. 13:22
 8/20 anonim ***** válasza:
18%

"Hát ez így nem egészen pontosan igaz, de evbe most ne menjünk bele.

Egyébként meg az én szobám."

De igen, az az ő háza, aminek a fenntartását nyilván nem te fizeted. És az a szoba csak azért a tied mert ezt ő így akarja, neked max akkor lesz abban a házban tulajdonrészed ha öröklöd valamelyik szülő után. Ettől még tiszteletben lehetne tartani a másikat. Azért érdekelne mi oka van arra hogy ellenőrizgessen, mert nyilán nem jókedvéből teszi.

2016. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem ezt mondtam, félreértetted. Ez egy olyan dolog ami nem ide tartozik, azért nem írtam erről bővebben.
2016. dec. 26. 13:30
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
Vagyis okkal teszi...ebben az esetben viszont értelmetlen a kérdésed. Nem faggatlak, mert nem tartozik rám mi az előzmény.
2016. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!