Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek elege...

Awesomegirl kérdése:

Van itt olyan akinek elege volt a szüleiből és random elköltözött otthonról?

Figyelt kérdés
Az a szitu h már kb 2éve folyamatosan veszekszünk anyámmal és minden apró kis sz*rér leorditja a fejemet...de közbe szinte én nevelem a 3éves kisöcsémet meg egy csomó házimunkát én csinálok és egyszer se mondja például h köszönöm v kösz v vmi.. és barátom mondta h ha akarok hozzájuk mehetek és nemtudom mit csinaljak.. :S
2012. máj. 23. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én mennék.
2012. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Én elköltöztem, 3 évnyi folytonos morgás után. Csendes terror volt a javából. Mindig mondtam, hogy ha ez így megy, akkor lelépek, de csak csinálták a bulit... Aztán egy délelőtt összepakoltam, előző nap voltam albit nézni, megegyeztünk a pénzben, másnap délután odavittem a pár táskányi cuccom, és otthon azt mondtam, ennyi volt. Hát, látni kellett volna az arcokat, hogy én most se szó, se beszéd, lelépek (pedig előtte mondtam sokszor).
2012. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Ha vagy már 18, akkor csá. Te meg szoktad neki köszönni, hogy eltart?
2012. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
2 hónapja voltunk együtt ikor elköltöztem páromhoz...betelt a pohár...ez 4 éve volt és bár nehéz a saát élet, de jól megvayunk azota is, már saját lakásban:D 23l
2012. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

mondd meg neki, hogy neked ez nem esik jól, h semmibe veszi a segítségedet, és már attól jobban érzenéd magad, ha legalább megköszönné, és kedvesen beszélne hozzád.

ha így sem működik a dolog, akkor lépj. de azért azon is gondolkodj el, hogy miből tartod el magad.

2012. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
3 De proli vagy.
2012. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
17 vagyok és még két év van a suliból.. amúgy én mindig megköszönöm ha pl kitakarítja a szobám(2évente egyszer) de ő az előbb is bejött a szobámba és egyből üvöltözött velem... amúgy én csak az nemtudom h h bírnám ki az öcsém nélkül.. mer jó sokszor kiakadok tőle e nagyon szeretem meg anya is biztos visszahívna mer nélkülem nem bírná az öcsémmel mer nemtudna dolgozni meg sehova menni.. kajak nemtudom mit csinaljak.. meg mivan ha erre mégjobban kiakad és nemtudom mit csinál...??
2012. máj. 23. 21:56
 8/18 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye alapon egy beszélgetés? Meg esetleg te is megköszönhetnél neki dolgokat - mondjuk hogy bevásárolt, főzött, eltart, ilyesmi.
2012. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Már ezerszer próbáltam beszélni vele de mihelyt elkezdeném egyből mondja a dolgait és az a vége h én megse merjek szólalni és neki van mindenben igaza...
2012. máj. 23. 22:02
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom megvan az oka, hogy miért ilyen, mert szerintem a saját anyád nem akar szívatni, ritka nagy bunkóság lenne otthagyni...
2012. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!