Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anya beszélni...

Mit tegyek, ha anya beszélni akar a barátom szüleivel?

Figyelt kérdés

1 éve lettünk jóban, aztán nyáron pár hétig nem beszéltünk, ősszel újra közelebb kerültem hozzá és együtt vagyunk jelenleg. De anya nem kedveli (azok miatt, amiket mondtam róla, amikor haragudtam rá) és csak azt hallom, hogy ne foglalkozzak vele, ne találkozzunk, dobjam.

Aztán tegnap kiakadt, mert nem mondott el valamit a barátom és ezért rossz kedvem volt... Mondta, hogy elege van belőle és beszélni fog a szüleivel, hogy szálljon le rólam, hagyjon békén.


De könyörgöm, 18 éves vagyok, ő 21.

Nem kell megoldania mindent helyettem és egy évet vártam arra, hogy együtt legyünk. Nem fogok szakítani vele azért, mert anya nem kedveli azáltal, amiket akkor mondtam a barátomról, amikor kb. utáltam.


2016. dec. 31. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Elvileg azt csinálhatsz amit akarsz,mert felnőtt korú vagy.

Viszont szerintem érdemes figyelembe venned anyukád élettapasztalatát,mert tuti hogy a legjobbat akarja neked.

2016. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze, én ezt elhiszem. De nem ismeri!

Mert az nem számít "megismerésnek", hogy mikor nem beszéltünk hetekig, haragudtam rá és itthon elmondtam mindennek.

2016. dec. 31. 10:24
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Most gondolj bele hogy milyen lenne ha ő összejönne egy férfival és annyit halgatnál otthon hogy na most ismét összevesztünk meg hogy ezt csinálta azt csinálta blablabla neked is kinyílna a bicska a zsebedbe.
2016. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
*hallgatnál
2016. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Amikor rosszban vagytok akkor mindent kuteregetsz neki, aztán még csodálkozol, hogy nem szeretné, ha vele lennél. Ha ennyire fontos számodra ez a fiú és úgy érzed működik a dolog, akkor ne jartasd róla a szád, ha éppen tesz valami nem inyedre valót..
2016. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
azt hittem, 14 vagy max, a stílusod alapján...
2016. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

nEM ÉRTEM MÉRT TiLTAKOZOL, HOGy beszélni akar a szülevel.

Korántsem biztos, hogy lebeszélni akar, csak megeszélni a dolgot, lehet azután egész más lesz a véleményük.

Bármi lesz a beszélgetés után, Te dönthetsz magatokról.

2016. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
És ha anyád beszél a barátod szüleivel, akkor mi lesz? Azon kívül, hogy hülyét csinál magából, semmi nem fog történni. 21 éves a fiuk, nem fogják neki megszabni, hogy kivel randizzon.
2016. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha hetekig nem beszéltek és te kibeszéled őt mindennek a háta mögött, akkor az már milyen kapcsolat? És még ezt anyukádnak el is mondod, hát ne csodálkozz, hogy nem örül neki, de igaza is van. Annyiról van szó, hogy anyukád sokkal értelmesebb nálad, mert több tapasztalata van neki mint neked. Te meg csak mész a tini gondolkozásod után, mert jaj végre van valakim, mert ciki egyedül lenni.
2016. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

elég irritáló egy teremtés lehetsz...

az egyik barátnőm volt ilyen, állandóan pofázott rólam az anyjának, persze a hátam mögött.

én meg csodálkoztam hogy miért flegma meg bunkó velem a muterja.

aztán persze csak kiderült hogy a kicsi lánya állandóan fikázott engem ha valami miatt össze szólalkoztunk.


gondolom mint ahogy neked is, neki is jól esett akkor hogy kibeszélhet meg elszidhat az anyjának, tipikus...

ja és én szakítottam a csajjal, mert már az is gusztustalan volt hogy a hátam mögött kibeszélt + ebből kifolyólag a szüleivel többet már nem tudtam volna egy légtérben lenni, ez hosszútávon meg úgyis konfliktust szül.

2016. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!