Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 évesen normális, hogy...

20 évesen normális, hogy teljesen korlátoznak a szüleim?

Figyelt kérdés

Náluk lakom, mert helyben van az iskola, ahova járok, úgyhogy hülyeség lett volna elköltözni, vagyis ezt gondoltam akkor. Most is veszekedtek, mert elmentem bulizni a saját keresetemből.

Egyáltalán nem fogadják el, hogy már nem vagyok gyerek és szeretnék magam dönteni. Még mindig 10 évesnek néznek.


2016. dec. 31. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Egy bizonyos szintig, de te még nagyon fiatal vagy. Az lehet hogy féltenek nehogy elragadjon a sötét oldal. Én csak iszogatni szoktam ami nem is baj, ill azon éveimbe is úgy tettem hajaj! A baj a drog, az ne legyen! Nálunk a zene ami "nem bejön" pedig van egy jó erős hifim, én 40 vok. Ha tudsz szépen vigyázni magadra tehát éretteb vagy a korodnál akkor nem lehet semmi baj se rád, se a szüleidre nézve.
2016. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Itt most nem a buliról van szó, hanem alapból mindenről. Eszembe nem jutna drogozni. Ők döntik el, hogy elmehetek-e orvoshoz vagy nem, különben kikészítenek. Nincs egy szavam se otthon, mindenben ők döntenek.
2016. dec. 31. 22:05
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Menj albérletbe és éld az életed...vagy nyugodj bele, tűrd el, élj így velük.

Azt gondolom nem normális, hogy így lekorlátoznak. Éld az életed.

Ők elmennek majd, nem lesznek örökké veled, de te úgy maradsz itt, hogy mi lehetett volna belőled ha bátrabb vagy. Most vagy fiatal, állj a sarkadra.

2016. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Vannak,aki még idősebben is:d


Én 28 vagyok,de ha elmegyek itthonról,akkor hívogatnak,hogy nem esett-e bajom...

2016. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, mert a szülőknek idő hozzászokni, hogy a gyerekük felnőtt, ez van, akinél gyorsabb, van, akinél lassabb folyamat, de ha azt akarod, hogy felnőttként bánjanak veled, akkor viselkedj felnőttként, és legyél következetes velük is ezzel kapcsolatban.
2016. dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Mindig ilyenek lesznek. Tesom 34 éves nem lakik már velünk csak felugrott ma és egy sima nike cipö volt rajta erre mondta anyum neki hogy miért abba van megfog fázni. Vagy ott van keresztanyum elvált 45 évesen és mamához kellet menjen kb 2 hétre és kerianyu hétvégén elment szorakozni és mama megvárta még haza ér és számon kérte hogy miért ilyen későn jött haza meg miért ivott és cigizett ezért birta csak két hétig 😅😅 iilyenek ezek a szülők
2017. jan. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Ritkán írom ezt,de költözz el.
2017. jan. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem, 20 évesen nagyon nem normàlis. A Te szüleid mikor ennyi idősek voltak màr eljegyzés, lassan hàzassàg.
2017. jan. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem normális, és ezt nyilván te is érzed.
2017. jan. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Te nekik örökre a gyermekük vagy. Ők egy így tudják ezt kezelni. Ezen csak akkor tudsz érezhetően változtatni, ha a mamahotelből kiköltözöl és külön lakásban, saját életet kezdesz élni. Bár feltehető, hogy a szüleid alap hozzáállása akkor sem fog 100 százalékosan megváltozni. Az élet tele van kompromisszumokkal.
2017. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!