Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két kisgyereket nevelo csalado...

Két kisgyereket nevelo csaladok, nalatok az apa es anya kozott milyen a csaladi munkabeosztas?

Figyelt kérdés

Elsosorban az erdekel ahol az anya otthon van 2 kicsvel mondjuk 1 es 2 evessel vagy 2 es 3 evessel.

Mit a napi rutin? Fozes mosas gyerekfurdetes altatas hajnalikeles minden erdekel. Koszi


2017. jan. 6. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Ha az anya otthon van a 2 kicsivel, akkor mi a kérdés ? Nehogymár az apa főzzön, mosson, éjszakázzon munka mellett. Egész nap ráér a nő. Nekem senki ne mondja, hogy nincs idő semmire. Nem egy 5-6 gyerekes családot ismerek. Ha ott megoldotta az anya, akkor más is tudná.
2017. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én takarítok, mosok. Férjemé az udvar. Ez mondjuk gyerekek előtt is így volt.

Főzni nem szeretek minden nap. Főzök előre több napra, rendelünk, elmegyünk enni, férjem ritkán főz. De szokott reggelit, vacsorát készíteni rendszeresen. Pl. egy csomó tojásos kaját tud.

Hajnali kelés szerencsére nem nagyon van. De általában együtt csináltuk, úgy is mindketten felébredtünk.

Fürdetés is közös. Vagy csak a férjem csinálja. Amikor hazajöttünk a kórházból, akkor is ő fürdette meg először :)

2017. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Es kinek mennyi szabadideje marad? Ertem ez alatt azt is hogy ki altat? Addig a masik szulo mar tud pihenni, pl megnezni egy filmet.
2017. jan. 6. 19:09
 4/13 A kérdező kommentje:
Masnak is alig segit a ferje? Masnak is inkabb elmegy estete?
2017. jan. 6. 19:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát egyszerűbb lett volna rögtön azzal kezdeni, hogy gondok vannak a férjeddel.

Nem megy el esténként. Néha van neki is, nekem is külön program barátokkal. És persze együtt is szeretünk kettesben lenni.

De nem hinném, hogy a jó házasság azon múlik, hogy pontosan ki mennyi házimunkát végez :)

Nálatok sem a házimunka a legnagyobb gond, hanem a kettőtök közötti kapcsolat.

2017. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ok rosszul fogalmaztam. Az erdekel hogy ki mennyit tesz bele, konkretan miket csinal meg es ahhoz kepest mennyi pihenoideje van.
2017. jan. 6. 19:17
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
6: Nem érted. Egy jól működő házasságban, kapcsolatban nem kell patikamérlegre tenni, hogy ki, mit csinált pontosan. Segítjük egymást, hogy minden időben el legyen végezve és legyen időnk a gyerekekre és egymásra. Nem azért csinálunk valamit, hogy neki vagy nekem több pihenőidőm legyen. Hanem azért, hogy több időnk legyen együtt.
2017. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én azt látom itthon a szüleimen, hogy anyukám több házimunkát csinál, viszont ő egész nap itthon van, míg apukám dolgozik. Apukám inkább a kertet csinálja, néha bent is segít.
2017. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7es te nem erted. Nem ertekiteletet kerdeztem. Amit irsz azzal maradektalanul tisztaban vagyok.
2017. jan. 6. 19:46
 10/13 anonim ***** válasza:
De akkor miert erdekel a valasz?
2017. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!