Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érjem el anyánál hogy...

Hogy érjem el anyánál hogy értse meg, nem vagyok már 8éves?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan 14éves leszek,és anya folyton babusgat(ami miatt nem is haragszom,mert nagyon szeretem) de szerintetek az normális hogy fél éve kérem,hogy az ágyamat rakjuk össze hogy tudjak a saját szobámban aludni,és ne vele egy ágyban. Néha már szégyellem magamat,pedig nagyon szeretem anyut,de ez már ennyi idősen gáz. Arról ne is beszélve hogy a számra ad puszit(de nem olyat hogy csak oda cuppant,hanem van hogy sok hosszabb puszit ad a számra) amit már szinte undorodok. Ennyi idos korban😫🙄 meg szeretném vele értetni,hogy attol hogy nem ugy nezek ki mint egy 14éves,mert nincs nagy mellem,meg nem vagyok 170centi es 45kilo,attol en is 14vagyok mint a tobbo tarsam🙄 Ennyi idosen mar szeretnek lassan sminkelni( szempillaspiral meg max korrektor ha pattanasom van) es kormotfesteni(halvany nude szinekkel) illetve a fiuk is erdekelnek mar,de meg moziba se engedett el a barataimmal,fenyes nappal,ugy hogy mind a kettojuk onvedelmet tanul 5eve😂Ez mar gazos nekem. Masik varosba jarok gimibe(hatosztalyos) es meg abba a varosba se mehetek el az osztalytarsaimmal korizni,mikozben minden nap buszozok🙄 van egy tesom aki 9evvel idosebb,es amikor kifurattam a fulembe +2lyukat egybol jott a hisztije,hogy o egy evvel kesobb kapta meg minden. Ugyan ez a koromfestesrol,a mozibajarasrol,a "sminkelesrol" is ezt hallgattam,mikor felhoztam elotte is hogy majd ha 14 leszek ezeket szeretnem csinalni. Azt mondtak 15eves korom elott nem is lehet fium,es ha elmulok 15akkor is max csak a kezet foghatom meg😂De tenyleg ennyire idiota a felfogasuk??? Help😒🙄 14/L

2017. jan. 8. 16:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem idióta felfogás. 14 éves kislány ne sminkeljen, pasizzon. A szexhez 15 éves is túl fiatal. Attól, hogy sokan csinálják, még nem biztos, hogy az a normális. Sőt, baromi erkölcstelen ribi a legtöbb mai tini lány.
2017. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Az egy ágyban alvás és a szájra puszi nagyon gáz. Ezeket sürgősen meg kellene oldani. Az is nagy probléma, hogy nem enged el sehova. A sminkelés meg a fülfúrás ezekhez képest jelentéktelen ügy. Nagyon rossz, amit csinál, nehéz lesz vele megértetni. Apukád nincs? Nagyszülő? Valakitől segítséget kellen kérni, mert így nem lesz belőled felnőtt. Vagy a másik véglet, hogy 18 évesen elmenekülsz, és hirtelen be akarsz pótolni mindent, ami kimaradt.
2017. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Elhívod a két önvédelmis barátodat, és pikkpakk összerakjátok az ágyat, ott a leírás. Ha már annyira nagylány vagy, ez nem lehet megoldhatatlan feladat...:-) A sminkeléssel, körmözéssel szerintem is ráérsz, de egy ágyban aludni, smacizni anyukáddal tényleg elég gáz.
2017. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat:)igazabol egy sima egyszenely agy,de en "tul hulye" vagyok ahhoz hogy osszerakjam! 0 maganeletem van,bezzeg neki😱 Neki bezzeg ott a szeretoje akirol nem beszel,csak a tesom regi naplojat megtalaltam es azota osszeallt a kep😒😒amugy apukam alkoholista,nem tudok vele normalis beszelni semmirol,nemhogy meg ezekrol. Nagyszuleim meg allandoan cirkuszolnak mindenert. Amugy ha fium lenne se szexelni szeretnek vele,csak nektek is kellett ilyen korban a romantika:) tudjatok,amikor titokban osszejartatok suli utan es egyutt elmentetek a jatszoterre egy kicsit labdazni vagy eppen beszelgetni egy kicsit:) nem akarnek semmi OLYAT :) es sminkelni sem epp ugy ahogy elkepzelitek:) a szempillam konkretan nem is letezik:) szoke mert a hajam is az😅 Es csak barna szempillaspiralt hasznalnek de azt is esszel:) a kormomet meg ragon es ezert is akarom festeni,hogy leszoknak rola
2017. jan. 8. 16:56
 5/32 A kérdező kommentje:
Elnezest a hibakert ,telefonrol vagyok es nem latom rendesen hogy mit nyomok meg:D
2017. jan. 8. 16:58
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Klassz család! Tekintsd őket elrettentő példának, és próbálj a saját lábadra állni, amint lehet. Próbálj beszélni anyukáddal! Ha nagy változást nem is, de apró sikereket talán el tudsz érni.
2017. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Egy ágyban? Ez elég gáz tényleg? A tesód nem tudod esetleg megkérni, hogy segítsen összeszerelni?
2017. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
A tesom inkabb leszar minthogy segitsen😂Orulnek en neki ha jo kapcsolatom lenne vele😪 De kb annyi titkot vagy valamit tudnek elmondani neki hogy anyanak mit veszek karacsonyra vagy szulinapjara😒🙄itt megall a tudomany kettonk kozott
2017. jan. 8. 17:07
 9/32 A kérdező kommentje:
Amugy a tesom bekamuzza anyanak is hogy o mikor kezdett el sminkelni🙄O is nyolcadikba kezdte,pont ennyit, es egyszer megkerdeztem hogy nyarra lehet e majd francia manikuros mukormom ami nem hosszu csak ilyen picit. A tesomnak 15evesen volt eloszor mukorme es akkor is KEK volt,ez a francian kiakadtak hogy mit akarok en mukormot nyarra meg ilyenek
2017. jan. 8. 17:09
 10/32 A kérdező kommentje:
Ja meg azt kifelejtettem,hogy mai napig neha megfogdossa a mellemet,hogy elkezdhetne noni(van mellem de nem nagy) es o ezen nevet. Egyszer raszoltam hogy ezt fejezze be,mert szamomra ez kinos tema,hisz nem volt semmi ilyesfajta beszelgetesem senkivel a csaladban,csak a baratnokkel. Boven B kosar vagyok,de meg mindig hordjak ilyen toppokat,mert mindig megkapom azt a beszolast hogy "KICSI A MELLED" es emiatt mindig elmegy az onbizalmam hogy megkerjem hogy vegyunk egy melltartot mar
2017. jan. 8. 17:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!