Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érjem el hogy ne kelljen...

Hogy érjem el hogy ne kelljen velük mennem?

Figyelt kérdés
A szüleim 17 éves koromra nem fogadták el hogy nem akarok velük menni kirándulni. Egyedüli érvük, hogy ,,Ez a családod. Az a dolgod a család részeként hogy velünk legyél." Barátnőm van, millió más programom lenne, mint őket nézni 9 napig. Sürgős, még erre a nyárra akarják, most derült ki, "meglepetés".

2016. aug. 11. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

De most komolyan bird mar ki veluk azt a kis idot

Hamarosan felnott leszel es lelepsz toluk akkor az a kilenc nap nem oszt vagy szoroz ezen ...

2016. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%
Mond el nekik az igazat biztos megértik ha nehéz esetek írj nekem privatot lehet tudok segíteni a novereim tulestek ezen:)
2016. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
És pont arra a kilenc napra van halaszthatatlan programod? Ennyit nem igaz hogy nem lehet a családdal kibírni. Én nem nézni kell őket, hanem velük lenni. A barátnőd sem hal bele, ha kilenc napig mellőznie kell téged. Vagy nem bízol benne, félsz hogy félrelép ennyi idő alatt?
2016. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Ennyi hálátlan, bunkó tinit. Minden nap van egy, aki nem akar nyaralni. Örüljetek, hogy van családotok és pénz elmenni. Sokan örülnének ezeknek. Téged is kár volt felnevelni. Már ezért a mondatért is : " Barátnőm van, millió más programom lenne, mint őket nézni 9 napig." A családnak kellene a legfontosabbnak lenni.
2016. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Bunkó vagy. Szépen csomagolj össze és vágj jó pofát hozzá. A millió programot meg a nyaralás előtt és után rendezd.
2016. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félreértetek. Nem ez az első nyaralás a nyáron. nem is az a baj hogy van. hanem az hogy utolsó pillanatban derül ki és nem tudom azt mondani, hogy mostmár nem.
2016. aug. 11. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi idióta embert komolyan már. Mi az, hogy legyen hálás azért, mert mehet nyaralni? Nyilván hatalmas nagy élmény lesz neki, ha semmi kedve hozzá.
2016. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen volt ilyen esetem.

Anyám nagyon sokáig be tudott fenyíteni, volt h megütött még 20 évesen is, ha azt mondta a feketére h fehér akkor az fehér volt, gyűlöltem velük lenni, sz@r volt a légkör stb.

Akkoriban volt nekem is egy barátom, a szüleim között meg rossz volt a viszony, anyám meg kitalálta h 3masban tesómmal fater nélkül elmegyünk egy hétre ide és pont. Nekem nem volt kedvem és rámerőszakolta. És vhogy egy olyan lelki nyomorék kis sz@rt tudott belőlem évekig csinálni h még 18 évesen is irányítani tudott.

A nyaralás alatt végig éreztettem vele h totál semmi kedvem hozzá.

2016. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!