Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves kortól lehet elköltö...

Hány éves kortól lehet elköltözni otthonról szülői engedély és beleegyezés nélkül?

Figyelt kérdés

Persze, mindenféle bírósági tárgyalás, rendőrségi ügy nélkül, stb...

Indoknak elég annyi, hogy nagyon rossz kapcsolatban vagyok a szüleimmel, amit már lehetetlen elviselni.

És ha költöznék, akkor nem rokonhoz.

Lehetséges ezt 17 évesen megoldani, vagy mindenképp be kell tölteni a 18-at?

18 alatt a rendőrség még visszahozhat, vagy akkor már nem?

A tanulást természetesen folytatnám, esetleg dolgoznék is mellette, de tanulás után mindenképp dolgoznék.



2017. jan. 8. 23:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

18 felett.


És mivel elmúltál 17, mire egy elhelyezési vagy gyámsági per lezárulna, addigra 18 lennél. Bírd ki addig.

2017. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11-nek igaza lehet.
2017. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
ja, az más hogy szeretnek, az meg megint más ha oda telepszik még egy ember akit el kell látni...látszik gyerek vagy még, nagyon nem vagy tisztában a pénz értékével, és azzal hogy te mennyibe kerülnél a pasid családjának...és mi van ha szakítotok?
2017. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ők mondták, hogyha úgy alakul, gondolkodás nélkül költözhetek oda. És nem azért van ez, mert gyerek vagyok és élősködni akarok, gondolkodj már egy kicsit... téged vernének otthon, a suliba is megaláznának, senkid nincs, csak a szerelmed, szerintem te már nem is bírtad volna ezt 4 évig, mint én, úgyhogy ne ítélkezz már, köszönöm...

A kapcsolatunk megint más téma, és nem fogunk szakítani, akármilyen hihetetlen.

De felesleges neked ezt megmagyaráznom, mert nem ilyen véleményre vagyok kíváncsi.

2017. jan. 10. 17:03
 15/17 anonim ***** válasza:
21%
A te eseted, kérdező, 12 egy tucat. És a kimenetele is borítékolható. A csaj menekül otthonról az ő sanyarú sorsa miatt. Megy a barátja nyakára, aki most még persze nem érzi ez nyűgnek. De hamar kitelik a becsület, és a pasi is verni kezd, mert: Ki tehet, hisz hogy nézne az ki, de már csak kolonc vagy a nyakán.
2017. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%
nagy szavak egy leendő ingyenélőtől:-)
2017. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagy szavak attól, akinek fogalma sincs semmiről. ;)
2017. jan. 10. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!