Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Betörte a szüleimet, mégis mi ez?

Betörte a szüleimet, mégis mi ez?

Figyelt kérdés

Csúnyán hangzik, de nem tudok rá jobb szót.

Nem tudnak mit kezdeni a 29 éves bátyámmal. Semmit nem csinál, csak egész nap játszik, este meg megy a haverjaihoz. Pár éve még próbáltak rá hatni a szüleim. Ordítottak vele, volt nagy, családi megbeszélés is, nyugodt hangon, büntetés is volt, internet-gép megvonás. Oké majd változik. Persze semmi nem történt. CSak elherdálta a tanfolyamra, albérletre, kajára adott pénzt, drága ruhákat vett belőle magának, azzal páváskodik.

Most otthon lakik. Legutóbb valami barátjától kért kölcsön, aki a szüleimet hívta dühöngve, mert tesóm nem vette fel neki a telefont.

Kb. tini kora óta ilyen hülye, megragadt azon a szinten. Azóta nem is beszélünk sokat.

Látszik a szüleimen, hogy belefáradtak, most már csak simán kedvesek vele, elnéznek neki mindent, sajnálom is őket, de közben dühös is vagyok, mert nem akarok később ezzel szívni. Mi van akkor, ha már nem tud rajtuk élősködni, engem fog zaklatni?

Járt már valaki így? Elkeserítő.


2017. jan. 12. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell b..szni a házból.
2017. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Először eladni a gépét emg a többi cuccát, aztán van egy hónapja munkát találni vagy mehet az utcára. Bocs, hogy ezt mondom, de ti hagytátok, hogy idáig jusson a történet.
2017. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én hagytam? Ha szüleimre nem hallgatott tini kora óta, szerinted mennyire volt hatásos, hogy öccseként kiabáltam vele?


Fatal Error, ja én már mondtam nekik, hogy durvább módszerek kellenek. Mindegy.

Kösz a válaszokat.

2017. jan. 13. 00:18
 4/6 anonim ***** válasza:
A bátyám ilyen. Anyukám a halála előtt azt mondta, hogy soha ne segítsek bátyámon, mert nem fogom tudni lerázni. De persze az utolsó nyugdíját nekem kellett levennem és odaadnom bátyámnak egészben, különben dühöng. Azóta nem segítettem olyanban, hogy pénzt adni vagy nevelőapám pálinkájából lopni, és leszokott rólam. X havonta látjuk egymást amíg odaadom a leveleit.
2017. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
29 éves, és még otthon él?? Ez nagyon durva.
2017. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2. Amúgy ezt leírtam apámnak, hogy ezeket kéne csinálni, erre kb. az volt a válasz, hogy miért utálom ennyire a tesómat.


Négyes válaszoló, fu ez kemény. Enyém nem iszik, ennyi a pozitívum.


Nem azzal van a gond, hogy otthon lakik, hanem hogy semmit nem segít vagy csinál. Csak létezik. Jó oké meg játszik és bulizik. Váó.

Egyszer megkérdeztem tőle, hogy nem fél-e a hajléktalan léttől, azt mondta nem, és hogy ne verjem magam, mivel én csak egy boltban dolgozom (akkor egy boltban dolgoztam eladóként). Teljesen el van tájolva, azt hiszi valami nagyon menő csávó. :D

2017. jan. 13. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!