Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan tini akinek...

Van itt olyan tini akinek soha nem takarítanak otthon a szülei?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar hogy édesanyám soha nem pakol el maga utan, mindig rendetlenséget hagy mindenhol.. Talán soha nem volt olyan hogy hazajöttem az iskolabol és rendet csinált volna.Nincs megerőltető munkahelye, szóval nem ez a gond. Velem folyton veszekedik hogy takarítsak ki mielőtt leülök tanulni es hogy mennyire lusta vagyok
2017. jan. 14. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Ha nagyon zavar, csináld meg!

Aztán amikor képes vagy önálló életre, majd költözz a sajátodba!

2017. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Szerencse az én édesanyám normális nő. Nem egy lusta tehén, aki miatt szégyenkezni kellene. Nem nézi el a koszt másokra várva.
2017. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
54%
Apam ugyanilyen , en takaritok meg neha amikor jon akkor a takarítónő :D 16/F
2017. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Csak szerintem felháborító, hogy a gyerek takarítson?

mert oké, ha valamit hagy maga után, koszos tányér, mossa el, de egy k.b.sz.tt felnőtt után minek takarítson? Nem a cs.cskása...

Életképtelen az anyukád, már nem azért?

2017. jan. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!