Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyton csikiznek piszkálnak...

Folyton csikiznek piszkálnak otthon, mert én nem lettem tinir! B! . Mért?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. A szüleim elváltak. Van egy 18 éves nővérem aki a válás óta apával él.

Decemberben apához kellet költöznöm.

Apa az új feleségével annak 14 éves lányaval és a Nővéremmel lakik együtt és a születendő közös gyerekükkel.


Egy 3 szoba+pici nappalis lakásban lakunk. A nővérem fogadott be a szobájába.


Mivel ők az ország másik végén laktak így kolis voltam hétvégén voltam csak otthon mikor a nővérem a párjánál.


Ahogy teltek az idők elkezdtek cikizni hogy nekem a keverék kutyák jobban tetszenek mint a yorkik meg az ahoz hasonlók. Én mért nem járok szoliba meg fitnesz terembe , mért nem öltözködök csinosan. Mint a többi lány ( tucat lány)


A tesóm volt az egyedüli aki normális volt , pedig neki is mindene mű a haja, a cicije, szempillaja. De meg értett.


Vásárolni mindig együtt mentünk mivel apám nőjének nem tetszett ami nekem így én kb soha semmit nem kaptam. A tesóm vett ruhákat pontosabban a barátja.


Most hogy mar hetek kérdése és megszületik a pici. Útban vagyok a nővérem is elköltözött a párjához nagyon sokat ott vagyok mert "otthon" piszkálnak a kinézetem miatt.

De ők is élnék az életük nem pedig engem babusgatnának. Hogy lehetne jobb a helyzetem?



2016. júl. 1. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Legjobb lenne, ha kikerülnél onnan.
2016. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehogyan?
2016. júl. 1. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Anyukádhoz nem tudnál vissza menni? Ha nem próbáld meg beszélni velük hogy ez nagyon rosszul esik hogy így kezelnek.
2016. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy anya az már nincs... él még de egyéb okok miatt nem nevelhet és nem is akar.
2016. júl. 1. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Van egy nehez modszer. Amerikaban van olyan lehetoseg, hogy elhelyezkedsz csaladoknal es szulokkent nevelnek fel. Iskolaba jaratnak es fizetik mindened. En sajnos mar tulkoros voltam mire megkaphattam volna ezt a lehetoseget. De te ezzel az erett gondolkodassal ebben a korban belevaghatsz. A lenyeg hogy jol kell tanulni es szulokkent kell tekinteni az amcsi parra aki befogad. Ha erre kepes vagy nem csak hogy nyelvet fogsz tudni de penzed szeretteid es rengeteg lehetoseged lehet. A lenyeg hogy merlegeld a jelenlegi es a lehetoseg adta helyzet kulonbseget.
2016. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha rád férne a fitnessz terem, akkor menj, és mindenkinek jó lesz.
2016. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sportolok, verseny szerűen ... és ők is azért járnak fitness terembe mert ez "menő"
2016. júl. 3. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Apukáddal próbálj meg beszélni az ügyben. Vagy először a nővéreddel és vele együtt menj apukádhoz. Mond el, hogy a nevelőanyád mit várna el tőled, de te nem szeretnél rá hasonlítani, más ember vagy. Hátha ő beszél a nejével és változik a helyzet.
2016. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!