Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim válni készülnek, hogy...

Szüleim válni készülnek, hogy lehetne segíteni abban hogy ez ne történhessen meg?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Ordíts és toporzékolj!
2017. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

#1

19 éves vagyok... -.-"

2017. jan. 15. 20:11
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy ez az ő dolguk már elég idős vagy ahhoz hogy megértsd hogy ami nem működik azt nem szabad erőltetni mert ez mindkét félnek fájdalmat okozhat. Ők biztos megpróbálták megoldani a problémájukat de most ha egyszer nem sikerült akkor jobb nekik külön. Támogasd őket ebben a nehéz szituációban.
2017. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
19 évesen el kellene fogadnod, hogy a szüleid is érző emberek akiknek van saját döntési joguk. Ha ők nem látnak esélyt a békülésre akkor úgyis elválnak. Te annyit tehetsz, hogy nem szólsz bele, de tudatod mindkét szülőddel, hogy te a döntésük ellenére is szereted őket. Persze ha jó a kapcsolat.
2017. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Kommunikáció.

Kérdezd meg, miért akarnak válni. Hogyan képzelik az életet utána. Hallgassad meg őket.

Kérdezd, meg részleteiben az indokokat és az érveket. Ajánlhatsz megoldásokat a problemákra, de nem kötelesek elfogadni.


Lehet jobb békében külön, mint egymás ellen harcolva együtt, feszültségben.

2017. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
A békében szetválás támogatás jó ötlet. (ezt megjegyzem)
2017. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
valóban ők döntik el, csak gondoltam azért valahogy segítek nekik, mert azért már 20 éve együtt vannak, ha eddig együtt voltak, akkor gondoltam biztos van megoldás erre, mivel emberek, így ugye ők is hibázhatnak ilyenben is
2017. jan. 15. 20:17
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Biztos megvan az okuk a válásra. Azt gondolom te se szeretnéd, hogy boldogtalanul legyenek egy házasságban. Viszont a kérdésre is válaszolok azért.. Szervezz közös programot, beszélj velük, hogy biztos e hogy ez az egy megoldás van. Azért szorítok, hogy minden jóra forduljon. :)
2017. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
hát amúgy igen, gondoltam valamit próbálok tenni, én úgy gondoltam apámmal maradnék (fiú vagyok), húgom szerintem úgyis anyámmal maradna, így nem lenne egyikőjük se egyedül, de tényleg az a baj hogy nem nagyon tudok segíteni és ezért kértem ötleteket
2017. jan. 15. 20:19
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, könnyen lehet, hogy csak miattad maradtak együtt eddig is, de felnőttél, és új életet akarnak kezdeni.
2017. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!