Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék jó anya, jó apa...

Kollár Szabina kérdése:

Hogyan tudnék jó anya, jó apa és családfenntartó egy személyben?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem a gyerekeimet.Folyamatos munkarendbe járok dolgozni.A gyerekek sokat vannak egyedül,ami minden téren negatívan hat rájuk. Változtatni nincs esély,mert ha felmondok éhenhalunk és lakás sem lesz a fejünk felett. Kellene valami jó megoldás mert teljesen kétségbe vagyok már esve.
2017. jan. 15. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Mekkorák a gyerekek? Szüleid nem tudnak velük lenni?

A változtatás nemcsak az állás felmondását, hanem másik munkahely keresését is jelentheti, ami jobban illeszkedik a családi életedhez.


Nem tudom, miért és hogyan történt, hogy egyedül neveled a gyerekeidet, de a te példád tanulság lehetne minden nőnek, aki ott akarja hagyni a férjét.

2017. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
A gyerekekre vigyáz valaki vagy egyedül vannak teljesen? Esetleg nagyit át lehetne hívni hogy valaki legyen velük bár nem tudom mennyi idősek. Próbáljatok meg minden este együtt vacsorázni és programokat szervezni a szabadnapodra.
2017. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szakápoló a végzettségem a 12 órás munkarend miatt oda esélytelen vissza kerülni.Itt a környékünkön csak a gyári munka a második lehetoség. Az én családom sokat segít de csak a hétvégéken tudják vállalni mert ők is dolgoznak. Apai részről semmi segítséget nem kapok. De már nem is erőltetem
2017. jan. 16. 00:07
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Valaki nyugdíjas rokon sincs, aki rájuk tudna nézni? Ha diplomás ápoló vagy, jogsid is van, próbálj meg gyógyszercéghez pályázni, sokkal jobban jársz anyagilag, a munkaidő-beosztás is jobban megfelelne nektek.
2017. jan. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Goldmundkám téged alapjáraton kéne otthagyni minden ép elméjű nőnek, mert ez a kijelentésed se normális. Majd PONT emiatt nem fog válni valaki, ha akar és megnyomorítja biztos a saját életét emiatt, hehe:


"Nem tudom, miért és hogyan történt, hogy egyedül neveled a gyerekeidet, de a te példád tanulság lehetne minden nőnek, aki ott akarja hagyni a férjét."

2017. jan. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Egy nő aki a gyerek apjával ellentétben becsülettel neveli a gyerekeit. Én is ebben a cipőben jártam ès azt mondom, hogy légy igenos büszke magadra ès hùzd ki magad, mert egyedül mindent vinni baromi nehéz dolog, mégsem dobod el a gyerekeidet mint egyesek. Pròbálj erőt nyerni az irántuk érzett szeretetböl, máshogy nem megy. Èn csak állandò délelőttös munkát vállaltam el.Nagyon nehéz találni de nem lehetetlen.Pályázz önkormányzati lakásra, vagy kérj rezsi támogatást ami csökkentheti a kiadásokat. Nem tudsz apa is lenni ha megszakadsz sem. Csak anya de abbol olyan hogy a gyerekidnek a legjobb legyen. Az apjuk felelős az ő szerepéért nem te. Ha van láthatás és legalàbb elviszi őket akkor ott ezt megkapják a gyerekek akkor is ha keveset. Ne add fel <3
2017. jan. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Apa ne akarj lenni, mert te az anya vagy.
2017. jan. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az legkevésbé sem érdekel hogy egyesek mit gondolnak arról h egyedül élek.Sőt örülök h a valóságos pokolból kijöttünk. A gyerekeiket semmilyen körülmények között el nem hagyom!!!!! Ja és egy apró de fontos gondolat. A nyugalom megfizethetetlen :-)
2017. jan. 16. 08:12
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Ne foglalkozz Goldmunddal, ismeretlenül ítélkezik, azt se tudja, mit ír. Én biztos vagyok benne, hogy jó, lelkiismeretes anya vagy, különben fel se tetted volna ezt a kérdést.

A gyerekekkel töltött időnek nem a mennyisége, hanem a minősége számít. Amikor velük vagy, éreztesd velük, hogy törődsz velük, hogy ők a legfontosabbak neked. Hidd el, megértik, ha sokat dolgozol, ha emellett érzik, hogy szereted őket.

2017. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nehéz tudom :( hiszen férfiként én is egyedül nevelem őket de Kulfokdon :) sajnos nem tudok segíteni! :(

Az apa kiért nem segít anyagilag?

2017. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!