Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet később valami lelki...

Lehet később valami lelki következménye annak hogy itthon soha nem kaptam szeretetet szüleimről?

Figyelt kérdés
Már most érzem hogy kicsit másabb vagyok mint a többi tini.Ha egy fiú már kicsit is érdeklodik utánam egyből keresem a társaságát, alig várom hogy megoleljen megpusziljon (amit itthon soha nem kaptál meg).17/L
2017. jan. 19. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
A szabados viselkedésre, az idegenekkel szexelésre nem mentség, hogy azért csinálod, mert nem kaptál óvodásként buksisimit. Dörgölődzz nyugodtan, de ne fogd a szöööörnyen tragikus kiskorodra azt, hogy könnyen kapható vagy.
2017. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem sexeltem senkivel, ha erre célzol.Nem erről van szó, nem a szeretetről.
2017. jan. 19. 14:17
 3/6 A kérdező kommentje:
*hanem a szeretetről
2017. jan. 19. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Lehet. Minden ember alapjában szeretetre vágyik.
2017. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Én sem kaptam meg itthon. És felnőttként is teljesen idegen volt számomra az ilyen közeledés, az ilyen testi kontakt, de uygan úgy a szeretet szavakkal való közlése is. Utána az első barátom után lettem kicsit lazább, mára szinte teljesen elfelejtettem mi volt gyerekkoromban. Az az egy biztos, amit megfogadtam, hogy a gyerekemet halálra fogom szeretgetni. :) na jó nem :)
2017. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Igen, aki nem kap gyerekkorában elég szeretetet és elfogadást, az később általában nem érzi (annyira) szerethetőnek magát és önbizalomhiánya lesz meg ezerféle más lelki nyavalyája. Ebből munkahelyi problémája éppúgy lehet, mint párkapcsolati.

Ha te vágysz a szeretetre, tehát érzed a hiányát és örülsz, ha valaki szeret, az még a jobbik eset. Akkor azért valamennyit kaptál, mert tudod, miért jó az, és többet szeretnél belőle. Arra vigyázz, hogy a szeretetéhségeddel ne éljenek vissza. Se úgy, hogy túl hamar ágyba visznek, se úgy, hogy anyagilag vagy más módon kihasználnak. Könnyen lehet, hogy az átlagnál többet fogsz csalódni, mert olyan emberekbe is kapaszkodni fogsz, akik nem szeretnek, játszanak az érzéseiddel, átvernek stb.


Ha kifogsz egy jóindulatú srácot, aki örül annak, hogy nem játszmázol az ő érzéseivel, akkor viszont nagyon boldog párkapcsolatod is lehet. Szóval járj nyitott szemmel, ne képzelj rögtön minden jót bele abba, aki közeledik hozzád, de nem baj, ha érzik rajtad, hogy szeretetre vágysz.

2017. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!