Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap vizsgám volt és nagyon...

Tegnap vizsgám volt és nagyon ideges voltam. Tulrettem rajta éreztem nemsikerült :- (rámjött hogy megakarok halni :- (mevettem kb 50 mg frontint (nekem van itthon ) elalszok nemkele fel . Méis felkeltem! Lehet ennek vmi további következménye?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 15:37
 1/9 A kérdező kommentje:
nemtudom mennyi szem volt benne ,de 0,25 mg üvegnek a negyede
2016. jan. 13. 15:39
 2/9 A kérdező kommentje:
egyetemi vizsga volt !!!!!!!!
2016. jan. 13. 15:39
 3/9 A kérdező kommentje:
15 szem biztos volt ! tiszta komás vgyok mintaki másnapos !rászoktam ezzel ?szervezetemnek mennyire ártottam ezzel ?
2016. jan. 13. 15:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Írásból vizsgáztál?
2016. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Először is jó lenne, ha felkeresnél egy pszichológust, mert az öngyilkos szándékok semmilyen esetben nem maradhatnak kezelés nélkül! Kitartás, őszintén kívánom, hogy jobban légy.

A gyógyszer miatt viszont ne aggódj, egyszeri alkalomtól senki nem szokik rá, bármekkora is az adag. Azért érzed magad másnaposnak, mert a nyugtató okoz fáradtságot, bódultságot kis adagban is, nagyobban pláne. De nem fog sokáig tartani, ne aggódj.

És ne feledd, bármennyire is kétségbeejtő egy helyzet, nincs olyan, amit ne lehetne helyrehozni, még ha az adott pillanatban azt is hisszük!

2016. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És még azt hozzáteszem, hogy a szervezetednek sem lett baja egy alkalomtól, a fontos az, hogy ne szedj be többet, kivéve, ha szakember felírja, de ezt is próbáld meg elkerülni, vannak más megoldások is.
2016. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
irásban volt:-),de ezt dolgot vizsga után csináltam este !összeültem csoporttársakkal és megbeszéltük dolgokat megyünk iszunk ! majd csak meglesz mindenki igy gondolja hogy nagyon nehéz Zh volt!
2016. jan. 13. 18:01
 8/9 A kérdező kommentje:
visszagondolva elég hülyesé volt uristen belegondolok kiket hagytam volna itt :-(nemér annyit zh se hogy öngyilkos legyen ember .nemsikerül elmegyek kukásnak :-)
2016. jan. 13. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Mizu azóta?
2022. jan. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!