Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy történhet meg ez? Ti mit...

Hogy történhet meg ez? Ti mit gondoltok ilyenekről?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam, aki nagyon jó barátom, majdnem 190 centi magas és elég testes. Négyen vannak testvérek. Idősebb nálunk a fiú, mert álltalános iskolás korába 2 évig korházba illetve otthon volt betegség miatt, így mi vagyunk 16 évesek, ő pedig 18. Nagyon szigorú és vallásos szülei vannak, és betegesek, főleg az apja, és többször verték őket meg otthon, de ő összeverte az apját és az anyját is, és rájuk hívta a rendőrséget, Hallottatok ilyenről valaha? Mert ha nem a szüleimtől hallom, akkor el sem hiszem. Szerintem jogos volt, de...

16/L


2017. jan. 21. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mi a kérdés pontosan, melyik részén lepődtél meg? Hogy egy nagydarab gyereket bántalmaznak a szülei? Vagy hogy egyszer megelégszi és visszavág?
2017. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy visszavág, illetve hogy eddig nem tudott tenni semmit, és hogy ezekről mi a véleményetek
2017. jan. 21. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha ez csak szóbeszéd???
2017. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megvan annak is az esélye, de igazából a helyzet elég érdekes, ha az, ha nem.
2017. jan. 21. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

miért kérdező, mit kellett volna csináljon, tűrni a verést és a bántalmazást, amíg a "szülei" agyon nem verik vagy teljesen meg nem nyomorítják?


tudod, nem normális dolog, hogy a szülő veri a gyerekeket, ha nálatok ez a norma, akkor kérj szépen te is segítséget a rendőröktől, tanáraidtól, gyámügytől!

2017. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen de, a szülei megérdemelték, ogy szétverje öket, ennyi.

Én is szivesen szájon vágtam volna párszor a mostohámat, föleg, mikor anyát (aki meghalt) szidta; az volt a szerencséje, hogy nem vagyok verekedös.

2017. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nálunk ilyen nem létezik, de meglepődtem. Mint mondtam jogos amit a fiú csinált, csak vannak tanáraink akik szerint nem....
2017. jan. 21. 18:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit elvont nagyon értelmes okos jó fizikumú ismerősöm apja alkesz. A srác rendészeti szakközépbe járt. Egyszer arra ment haza apja anyját és húgát összeverte ő meg az apját.. másnap magától szerelt le a rendészeti szakközépből.
2017. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!