Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek egyes...

Miért viselkednek egyes lányok így? Mit gondoltok az ilyenekről?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak, és nem is kibeszélésnek írom a kérdést, csak komolyan érdekelne, hogy egyes lányok miért csinálják ezt.

Én is lány vagyok, és az egyik barátnőmmel volt/van ez.

Volt egy fiúja, akivel több évig járt, a fiú el is jegyezte őt (ismerem a fiút is), elmentek mindig a Balatonra, stb.

Néha össze szoktak veszni, a barátnőm is mindig erről mesélt, meg facebookon is folyamatosan láttam nála, hogy "az igaz szerelem" meg az "erősnek lenni" "igazi nő" blablabla idézetek garmadáját rakja ki. Most is összevesztek, szintén idézetek, mert a lány azt várta a fiútól, hogy "bizonyítson" (bár nem értem...facebookon???) . Aztán a lány meggondolta magát, levette, hogy el van jegyezve, és már másnap kapcsolatot írt ki egy másik emberrel.


Én őszintén szólva ezen meglepődtem. Mert ha én valakit szeretek, akkor nem ugrok bele ilyen könnyen egy másik kapcsolatba. Tudom, hogy nem tudhatom pontosan, mi volt a háttérbe, de ismerem a fiút is, csendesebb, normálisabb, és mindig a barátnőm kedvére akart tenni. Pláne az eljegyzés.


Miért csinálja valaki ezt, hogy pitizteti a barátját, majd ha nem elég jó a "pitizés", akkor eljegyzés ide vagy oda, gyorsan vált egyet?

Miért? Én komolyan nem értem.

Vagy bennem van a hiba?


Mit gondoltok? Mi a véleményetek?


20/L



2014. okt. 17. 08:08
 1/7 A kérdező kommentje:

Minek neveznétek ezt?

Oké, hogy a barátnőm, de nem tudok már rá normálisan nézni. Ő dolga, ez igaz, de akkor is.

2014. okt. 17. 08:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez van akkor, ha egy ilyen hatalmaskodó embernek mindent megtesz valaki. A barátnőd egy érzéketlen, beteg ember, akinek a másik ember csak eszköz, nem társ.

Én ezek után elgondolkodnék azon is, hogy egyáltalán barátod-e az a lány, vagy veled is csak érdekből, szórakozásból van.


Én egyszerre megvetem és sajnálom az ilyen embereket.

2014. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a saját tapasztalataim alapján gondolom, hogy a fiú túlzottan alárendelte magát a csajnak, aki emiatt nem tudta tisztelni. Eléggé szokványos jelenség. Szerencsére nem magamon, hanem egy haveromon tapasztaltam ezt, aki könnyen csajozott be, de a kapcsolataiban olyan volt, mint a pincsikutya, ami csak egy ideig tetszett a csajoknak aztán elkezdték belőle hiányolni a férfit. Én viszont egy tapló vagyok úgymond, nem nagyon töröm magam a csajokért, emiatt nehezen csajozok be, de ha sikerül, nagyon ragaszkodnak hozzám. Egy barátnőm miután szétmentünk, összejött egy ilyen hősszerelmessel, aztán pedig visszajött hozzám. Tudod milyen indokkal? Azért mert a srác túlságosan szerette.


32F

2014. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és nem biztos hogy a barátnőd gyenge jellem, egyszerűen csak egy alapvető női ösztön szerint cselekedett. Az én volt barátnőm sem volt rossz ember...
2014. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge jellem ide vagy oda, én az ilyen lányokat ki nem állhatom.

Tipikusan az a jelenség, hogy "ha kedves, az a baj, mert nem férfias", "ha nem kedves, az a baj, mert semmibe vesz". Volt ilyen ismerősöm. Aki nagyon szerette őt, azt becsapta, vagy lelécelt mellőle, mondván "túlságosan szerette" stb, most meg megint szakított, mert a "férfias" istene semmibe veszi, le se kakálja. Hát de nem ő akarta ezt? Ha neki a rendes ember, aki tényleg megbecsüli, nem kell, akkor utána min csodálkozik?

Számtalan ilyen esetet ismerek, és látok, hogy a szerető gyengéd nem kell, ehelyett hozzámennek (tiszt.kiv.) egy bunkó "férfiashoz", utána meg sírnak, hogy micsoda sz@r apa, meg miért nem kedvesebb kicsit, miért nem érdekli őket a csaj érzelmei, stb. Az ilyeneket egy cseppet sem tudom sajnálni.


Aki meg kiugrik egy hosszú kapcsolatból gyorsan egy másikba, az úgyis pórul jár egyszer. Haverom barátnője is így járt. Azóta nincs senkije, a haverom meg boldog a jelenlegi barátnőjével. Ennyit erről.

2014. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez pszichológia. Rossz nevelés (családi, baráti és társadalmi), "rossz" ember. Ennyi az egész. Nem kell túlkombinálni. Ha valaki egy bizonyos módon viselkedik, ne az embert okold - a környezetét. A pszichopatákon kívül senki nem születik "rossz" embernekl. Ezt tartsa észben mindenki.
2014. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el a véleményedet a barátnődnek? Hogy te ezt nem érted? Most akkor szeretted ezt a fiút vagy nem? Egyébként azért tette, hogy ezzel is "froclizza" a fiút, rossz élményt okozzon neki, ha már valami miatt összeveszett vele. (Vagy fordítva?) Lehet, nincs is senkije, csak talán így akarja visszaszerezni, vagy még nagyobb fájdalmat okozni neki. Nem szimpatikus lány a barátnőd, nem hiszem, hogy ő lenne az, aki egy életen át kitart melletted is, mint barátnő, akire mindig számíthatnál, mint barátra. De ez már nem a kérdéshez tartozik. Mondd el mindig a véleményedet a barátnődnek arról, amit csinált. Nem baj, ha emiatt esetleg összevész, legalább te is tisztában leszel vele.
2014. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!