Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyámnak az aggódása?...

Normális anyámnak az aggódása? 17/f

Figyelt kérdés

Sötétedésig maradhatok csak kint mert "elrabolnak". Semmi társasági életem nincs mert 4re itthon kell hogy legyek. Tegnap 3kor el akartam menni edzeni de nem engedett mert sötétedésig nem vagyok itthon. Ha meg suli után nem megyek haza fél óránként hívogat hogy hol vagyok..de ha pl nem veszem fel a telefon mert mondjuk edzést közben nem hallom 2 órán belül indult a rendörségre (volt már rá példa) semmi buliba nem járok...1x volt életembe amikor 10 után mentem haza.. na akkor volt balhé..

De még ha csaj lennék akkor valamennyire meg tudnám érteni hogy nem enged el sehova.. de engem elrabolni?? 5 évet mma ztam most meg 2 éve elkezdtem bodyzni

Szóval nem vagyok az a gizda gyerek aki ne tudná megvédeni magát.


2017. jan. 22. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát tw rendesen benyelted a dárdát gyomrig. Próbálj meg beszélni anyáddal és legyél határozott.
2017. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk nem mindegy, hogy a Rozsadombon laksz e vagy a bekescsabai rabszolgatarto ciganyok szomszedsagaban.
2017. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális dolog, muszáj lesz kiharcolnod a jogaidat, de anyádat is sajnálom, nehéz lehet ekkora aggódásban élni.
2017. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
München..
2017. jan. 22. 10:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az is meglehet, hogy anyukád Silent Hillben nőtt fel. Soha nem lehet tudni.

Beszélgess el vele és lehet közös nevezőre juttok.

2017. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

persze hogy jogosan aggódik...

még csak 17 éves vagy :)

az oké hogy nem rabolnak el, de más is ötrténhet veled, és akkor anyukád nem tudna magának megbocsátani, ha vmi történik veled

2017. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

"persze hogy jogosan aggódik...

még csak 17 éves vagy :) "


Ez már erősen túlzott aggódás, hogy du 3-4kor nem mehet edzeni és sehova egy 17 éves. Akár fiú, akár lány.


N43

2017. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
és aki nem mehet sehova az mit szóljon?
2017. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mennyire nehéz gyereknek és szülõnek lenni.

München azért nem olyan veszélyes,hogy ennyire aggódjon.

2017. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes, 20 évvel ezelőtt az egyik barátnőm éppen 17 évesen döntött úgy, hogy Münchenben marad albérletben, mivel a szülei hazaköltöztek onnan, azóta is ott él. 17 éves már nem kisgyerek, pár hónap és felnőtt leszel, nonszensz, hogy nem mehetsz ki az utcára sötétben.
2017. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!