Mit mondjak anyámnak?

Figyelt kérdés
2-es lett a biosz témazáróm,és anyám a netes naplóból előbb-utóbb így is úgy is megtudja. De mindenképp jobb ha én mondom neki hamarabb. 8-kor ér vissza a munkahelyéről addig ki kell találnom valami jó szöveget hogy ne legyen túl mérges. Minél hamarabb válaszoljatok!

2016. nov. 16. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Azért nem mindegy, hogy miért történt: egyáltalán nem tanultál, felületesen, vagy nehéz volt, vagy leblokkoltál... mindenesetre inkább legyél őszinte.
2016. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

"Ugye tudod, hogy te vagy a legjobb Anyuka a világon??^^

..amúgy 2-est kaptam bioszbol, mert nem tanultam rendesen :-((("

2016. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd, hogy sajnálod és ezentúl majd többet tanulsz aztán tényleg tanulj mint a kisangyal.
2016. nov. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szegény gyerek... :/
2016. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A biológiakönyvvel a kezedben várd otthon!
2016. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Egyesek a 2-esért is keményen megdolgoznak.
2016. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül arra hivatkoztam hogy másnak sem sikerült jobban, ezzel talán nem is füllentettem:)
2016. nov. 17. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!