Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el apukámnak...

Hogy mondjam el apukámnak hogy szeretnék egy tükröt az ágyam felé?

Figyelt kérdés
Lakásfelújításom lesz, apukám építkezési vállalkozó, természetes hogy az alkalmazottai fogják csinálni a lakást. 24 éves nő vagyok, egyedül fogok ott élni. Nyilván tudják hogy van szexuális életem és nem is egy szexhintáról van szó de cikinek érzem apumnak mondani. Ha mással csináltatom meg akkor is látni fogja egyszer. Mondjak le róla?
2017. jan. 26. 16:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicces :) bepróbálkozhatsz olyasmivel, hogy attól nagyobbnak tűnne a tér, vagy hogy feng sui szempontjából hű de nagyon jó lenne, de láttak már ilyet valószínűleg :)
2017. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%
Hát én biztos mással csináltatnám meg, nyilván látná utana, de gondolom van annyira intelligens hogy nem szólna semmit.
2017. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
# 1, hát ezt apum nem venné be. :D Nyilván megcsinálnák ha kérem, megjegyzés nélkül de akkor is ciki.
2017. jan. 26. 16:46
 4/38 anonim ***** válasza:
39%
Az a ciki, hogy az ágyad fölé akarsz tükröt!
2017. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Ennyire fontos neked? Nekem volt, de nem jött be.
2017. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem félsz, hogy rád esik?
2017. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nem életbevágóan fontos, de nekem tetszik, álmennyezettel szeretném.
2017. jan. 26. 17:02
 8/38 gömbicica ***** válasza:
24%

apud minek menne a hálószobádba?


aztán meg kell mondjam, hogy hálószobában tükörnek semmi, de semmi keresnivalója nincs!!!!

a régi világban is az ruhásszekrény belső ajtajára ragasztották a tükröt.



"A hálószobában különösen meg kell gondolnod, hogy hova és milyen tükröt teszel. A feng shui szerint például könnyen felerősödhet benned a féltékenység érzése, ha az ágyból meg tudod pillantani a tükörképedet, hiszen azt sugallja, hogy van egy harmadik szereplő is a kapcsolatotokban. Ha nem tudsz lemondani a tükörről a hálóban sem, akkor olyan helyre tedd, hogy az ágyból ne lásd benne magad."


"A tükör azonban nemcsak a párkapcsolatodban okozhat alattomosan feszültségeket, hanem saját magadban is. Ha gyakran felriadsz éjszaka, azért okolhatod az ágyad mellett lógó vagy álló tükröt, ami erősíti a belső feszültséget és idegességet. Ráadásul álmodból hirtelen felkelve meg is ijeszthet a képmutató. A hálószobában elhelyezett tükör a feng shui szerint azért okoz álmatlanságot, mert felébreszti az energiákat, és segíti a chi áramlását. Utóbbival nincs gond nappal, éjszaka azonban túlzottan megterheli a szervezetet, ami nem képes kikapcsolni, pihenni.


A hálószobán kívül a hosszú előszoba végébe se akassz tükröt, hiszen a hosszú, keskeny térben felgyorsult chit veri majd vissza, ami szintén nem jó. Sokkal jobb, ha a falra oldalra teszel tükröt, ezzel optikailag szélesítheted a keskeny teret. Nem ajánlott két tükröt sem egymással szembeállítani. Bár jól néz ki, mert látszólag végtelenné teszik a teret, zavaró és zavarba ejtő lehet a látvány, hosszú távon dezorientálttá tehet, és csökkentheti az életenergiád."


Ha ezek után még mindig kukkolni akarod magad szex közben, hát tégy belátásod szerint :(

2017. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén, mikor elolvastam a kérdést nekem eszembe se jutott h arra kell, de örülök h megnyitottam a kérdést :'DD
2017. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 gömbicica ***** válasza:
41%

De hogy a kérdésedre is próbáljak válaszolni.

Hello Apa!!! légyszi szólj már a melósoknak, hogy a hálóba a leendő ágyam fölé ragasszák már fel a plafonra azt a tükröt ott a gardrób melleti dobozból.

Tudnád milyen izgi, és szexi mikor nézheted magad sex közben. próbáljátok már ki Anyával. EGy éjszakára Tietek a szobám. oks ???

2017. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!